Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

Sprzęt niezbędny do montażu kabli elektrycznych

Zachęcamy do zakupu sprzętu, który ceniony jest za swoją wysoką jakość oraz funkcjonalność. Polecamy niezawodne i profesjonalne wciągniki oraz uchwyty do linii napowietrznych, pochodzące od renomowanego producenta. Są one nieocenione w przypadku montażu okablowania. Specjalna konstrukcja pozwala na szybką i sprawną realizację zadań.


Do Niemiec z Colorado

Musisz jechać do niewielkiej niemieckiej miejscowości, ale zastanawiasz się, jak uniknąć przesiadek i kosztownych środków transportu? Nic prostszego! Zarezerwuj miejsce w Colorado Bus. Firma prowadzi przewozy do Niemiec. Obsługujemy środkowe i południowe regiony Polski i kraju zza Odry. Ceny biletów zaczynają się już od 250 zł. Oferujemy Państwu komfortową podróż w dziewięcioosobowych samochodach. Wozimy Was w systemie "od drzwi do drzwi", więc podróżujecie wygodnie i bez przesiadek, pod wskazany adres.


Wynajem autobusów z Dominotravel

Firma transportowa Dominotravel przyjmuje zarówno zlecenia stałe jak i jednorazowe od takich podmiotów jak szkoły, instytucje, firmy oraz biura podróży. Oferujemy wynajem autobusów na korzystnych warunkach oraz atrakcyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalny przewóz osób, dostosowany do oczekiwań naszego zleceniodawcy. Nasze biuro znajduje się w Krakowie jednak swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju a także zagranicą. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, cechujących się wysoką kulturą osobistą. Zachęcamy do współpracy.


Beska - Travel - transport do Anglii

Regularne wyjazdy do Wielkiej Brytanii standardową komunikacją są męczące, zwłaszcza gdy wiąże się z nimi duży tłok. W zakresie działalności Beska - Travel udostępniamy profesjonalne busy Polska Anglia, które szybko i bezpiecznie dowiozą Was do punktu docelowego. Obsługujemy m.in. województwo śląskie, lubuskie czy wielkopolskie.


Sprzedaż samochodów poleasingowych - Car-Outlet

Mówi się, że inwestycja w używany samochód to konieczność doliczenia dodatkowych kosztów naprawy, które pojawią się w przyszłości. Nasz krakowski autokomis Car-Outlet udowadnia, że tak nie jest - zapewniamy wysokiej klasy samochody poleasingowe w doskonałym stanie technicznym i konkurencyjnych cenach.


W asortymencie naszej hurtowni motoryzacyjnej w Bydgoszczy znajdują się praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji akcesoria, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania, dzięki czemu możemy spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.