Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

Sprzęt niezbędny do montażu kabli elektrycznych

Zachęcamy do zakupu sprzętu, który ceniony jest za swoją wysoką jakość oraz funkcjonalność. Polecamy niezawodne i profesjonalne wciągniki oraz uchwyty do linii napowietrznych, pochodzące od renomowanego producenta. Są one nieocenione w przypadku montażu okablowania. Specjalna konstrukcja pozwala na szybką i sprawną realizację zadań.


W asortymencie naszej hurtowni motoryzacyjnej w Bydgoszczy znajdują się praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji akcesoria, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania, dzięki czemu możemy spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.


Usługi transportowe

W naszej firmie już od wielu lat świadczymy usługi transportowe, obejmujące przede wszystkim zorganizowany przewóz osób bądź transfery na lotnisko. Proponujemy także komfortowy bus na wesele, który dowiezie gości Państwa Młodych do restauracji czy innego miejsca, w którym będzie odbywała się zabawa.


Dziedziną, jaką zajmuje się nasza firma jest hydraulika siłowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, obejmujących: głębokie wiercenie, cięcie wodą, sprzedaż i regenerację urządzeń hydrauliki siłowej, dystrybucję pił przemysłowych, pomiary 3D i skanowanie laserem, sprzedaż szybkozłączy hydraulicznych. Nasz zakład produkcyjny opiera się na działaniu nowoczesnego parku maszynowego. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, której szczegóły znajdują się na stronie internetowej.