Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

Sprzęt niezbędny do montażu kabli elektrycznych

Zachęcamy do zakupu sprzętu, który ceniony jest za swoją wysoką jakość oraz funkcjonalność. Polecamy niezawodne i profesjonalne wciągniki oraz uchwyty do linii napowietrznych, pochodzące od renomowanego producenta. Są one nieocenione w przypadku montażu okablowania. Specjalna konstrukcja pozwala na szybką i sprawną realizację zadań.


W asortymencie naszej hurtowni motoryzacyjnej w Bydgoszczy znajdują się praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji akcesoria, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania, dzięki czemu możemy spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.


Dziedziną, jaką zajmuje się nasza firma jest hydraulika siłowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, obejmujących: głębokie wiercenie, cięcie wodą, sprzedaż i regenerację urządzeń hydrauliki siłowej, dystrybucję pił przemysłowych, pomiary 3D i skanowanie laserem, sprzedaż szybkozłączy hydraulicznych. Nasz zakład produkcyjny opiera się na działaniu nowoczesnego parku maszynowego. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, której szczegóły znajdują się na stronie internetowej.


Produkty to bezpiecznego czyszczenia auta

Przykładamy szczególną wagę do tworzenia takich produktów, które są bezpieczne dla karoserii samochodów, a także wygodne w użytkowaniu. Proszki do myjni bezdotykowych, które oferujemy, szybko się pienią, dobrze czyszczą, łatwo się spłukują i nie uszkadzają lakieru ani plastikowych części. Mogą u nas Państwo otrzymać produkt z obniżoną zawartością fosforanów, a także zupełnie ich pozbawiony.


Salon samochodowy

Chcesz wymienić swoje stare auto na nowe? Serwis Volkswagen w Bydgoszczy to nowoczesne samochody w atrakcyjnych cenach. Oferujemy nowe roczniki z niewielkim przebiegiem oraz nieużywane modele. Zakupienie samochodu w naszym punkcie to także kompleksowa konserwacja i naprawy w przypadku usterek pojazdu.