Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

Sprzęt niezbędny do montażu kabli elektrycznych

Zachęcamy do zakupu sprzętu, który ceniony jest za swoją wysoką jakość oraz funkcjonalność. Polecamy niezawodne i profesjonalne wciągniki oraz uchwyty do linii napowietrznych, pochodzące od renomowanego producenta. Są one nieocenione w przypadku montażu okablowania. Specjalna konstrukcja pozwala na szybką i sprawną realizację zadań.


Usługi mechaników i regeneracja

Firma Twój Serwis S.C. to mechanika samochodowa, na którą składają się kompleksowe działania - naprawa, regeneracja oraz diagnostyka. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zlecenia skutecznie i kompleksowo.


VIP Corporation - eleganckie auto na twoją kieszeń

Nie musisz już obawiać się, że wynajęte auto zaraz się zepsuje, a na dodatek nie będzie spełniać twoich standardów. Wystarczy, że skorzystasz z oferty VIP Corporation, a przekonasz się, że możesz otrzymać pojazd najwyższej klasy w naprawdę dobrej cenie. Właśnie to jest wypożyczalnia samochodów luksusowych z Warszawy, która swoje usługi realizuje w pełni profesjonalnie. Dodatkowo, proponują również usługę taxi, dzięki której każdy z klientów może zostać dowieziony na lotnisko Okęcie lub Modlin wygodnie i szybko.


Zajmujemy się turbosprężarkami - Autocentrum Kinas

Zajmujemy się sprzedażą nowych oraz używanych turbin do różnych marek samochodów. Fachowcy z Autocentrum Kinas mają doświadczenie w pracy z różnymi modelami i wersjami wyposażenia. Do naszych zadań należy także regeneracja turbosprężarek, którą poprzedza demontaż części i szczegółowe mycie i czyszczenie ich powierzchni. Specjaliści diagnozują przyczynę awarii i dokonują kontroli wszystkich parametrów pomiarowych, opierając się o obowiązujące u producenta normy i oceniając czy konieczna jest wymiana.


Do Niemiec z Colorado

Musisz jechać do niewielkiej niemieckiej miejscowości, ale zastanawiasz się, jak uniknąć przesiadek i kosztownych środków transportu? Nic prostszego! Zarezerwuj miejsce w Colorado Bus. Firma prowadzi przewozy do Niemiec. Obsługujemy środkowe i południowe regiony Polski i kraju zza Odry. Ceny biletów zaczynają się już od 250 zł. Oferujemy Państwu komfortową podróż w dziewięcioosobowych samochodach. Wozimy Was w systemie "od drzwi do drzwi", więc podróżujecie wygodnie i bez przesiadek, pod wskazany adres.


Wynajem autobusów z Dominotravel

Firma transportowa Dominotravel przyjmuje zarówno zlecenia stałe jak i jednorazowe od takich podmiotów jak szkoły, instytucje, firmy oraz biura podróży. Oferujemy wynajem autobusów na korzystnych warunkach oraz atrakcyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalny przewóz osób, dostosowany do oczekiwań naszego zleceniodawcy. Nasze biuro znajduje się w Krakowie jednak swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju a także zagranicą. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, cechujących się wysoką kulturą osobistą. Zachęcamy do współpracy.


Niedrogie autokary

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której przygotowany przez naszych specjalistów został wynajem autokarów. Dzięki nim możliwe jest szybkie przewożenie nawet dużej grupy osób do wybranego miejsca. Znajdziecie u nas rozmaite pojazdy, gwarantujące Wam bezpieczeństwo na drodze podczas przejazdu.


Beska - Travel - transport do Anglii

Regularne wyjazdy do Wielkiej Brytanii standardową komunikacją są męczące, zwłaszcza gdy wiąże się z nimi duży tłok. W zakresie działalności Beska - Travel udostępniamy profesjonalne busy Polska Anglia, które szybko i bezpiecznie dowiozą Was do punktu docelowego. Obsługujemy m.in. województwo śląskie, lubuskie czy wielkopolskie.


Transport paczek

Potrzebujesz pomocy przy transporcie paczki do Anglii z Radomia lub Lublina? Nasza firma oferuje bezpieczny i terminowy przewóz przesyłek do takich miast jak Londyn, Luton, Harlow, Crowley i nie tylko. Świadczymy także usługi przewozu osób busem Renault Master oraz pomocy przy zorganizowaniu przeprowadzek.


Sprzedaż samochodów poleasingowych - Car-Outlet

Mówi się, że inwestycja w używany samochód to konieczność doliczenia dodatkowych kosztów naprawy, które pojawią się w przyszłości. Nasz krakowski autokomis Car-Outlet udowadnia, że tak nie jest - zapewniamy wysokiej klasy samochody poleasingowe w doskonałym stanie technicznym i konkurencyjnych cenach.