Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

W asortymencie naszej hurtowni motoryzacyjnej w Bydgoszczy znajdują się praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji akcesoria, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania, dzięki czemu możemy spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.


Dziedziną, jaką zajmuje się nasza firma jest hydraulika siłowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, obejmujących: głębokie wiercenie, cięcie wodą, sprzedaż i regenerację urządzeń hydrauliki siłowej, dystrybucję pił przemysłowych, pomiary 3D i skanowanie laserem, sprzedaż szybkozłączy hydraulicznych. Nasz zakład produkcyjny opiera się na działaniu nowoczesnego parku maszynowego. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, której szczegóły znajdują się na stronie internetowej.


Produkty to bezpiecznego czyszczenia auta

Przykładamy szczególną wagę do tworzenia takich produktów, które są bezpieczne dla karoserii samochodów, a także wygodne w użytkowaniu. Proszki do myjni bezdotykowych, które oferujemy, szybko się pienią, dobrze czyszczą, łatwo się spłukują i nie uszkadzają lakieru ani plastikowych części. Mogą u nas Państwo otrzymać produkt z obniżoną zawartością fosforanów, a także zupełnie ich pozbawiony.


Salon samochodowy

Chcesz wymienić swoje stare auto na nowe? Serwis Volkswagen w Bydgoszczy to nowoczesne samochody w atrakcyjnych cenach. Oferujemy nowe roczniki z niewielkim przebiegiem oraz nieużywane modele. Zakupienie samochodu w naszym punkcie to także kompleksowa konserwacja i naprawy w przypadku usterek pojazdu.


Produkcja worków z polietylenu

Dla wszystkich osób ceniących sobie najbardziej wytrzymałe oraz ekologiczne rozwiązania, przygotowaliśmy wspaniałą ofertę na worki LDPE. Zapewniamy najwyższej jakości produkty, które wykonane zostały z surowców wtórnych. Ogromne możliwości produkcyjne sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować kompleksowe zlecenia, a także wykonywać zadania całkowicie niestandardowe. Różne pojemności, kolory, a także zastosowania sprawiają, że znajdziecie Państwo to, czego szukacie. I to znacznie oszczędzając pieniądze.


Pomoc drogowa i naprawa pojazdów

Posiadamy specjalne certyfikaty i świadectwa, które potwierdzają nasze kompetencje i bogate doświadczenie. Całodobowy mechanik samochodowy jest dostępny na telefon, na terenie województwa łódzkiego. Prowadzimy również holowanie, dla pojazdów na terenie całego kraju. Podejmujemy się m.in. naprawianiem zawieszenia, układu wydechowego lub hamulcowego.


Producent plandek

Zajmujemy się produkcją wyrobów z tkanin technicznych powlekanych PCV i wykonujemy plandeki na zamówienie. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju okleiny na samochody ciężarowe, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiedni wzór i kolor. Co więcej nasze płachty nie tylko zabezpieczą przewożony towar, ale jednocześnie sprawdzą się jako reklama firmy.


Pomoc drogowa dla autobusów, tirów

Nasi mechanicy pomagają kierowcom dużych pojazdów w nagłych awariach. Naprawa skrzynki biegów ciężarówek to usługa, którą regularnie świadczymy dla naszych klientów z okolic Swarzędza. Remontujemy podzespoły sterowane automatycznie i manualnie marek takich jak Volvo, Solaris, Mercedes, Scania czy Renault.


Powłoki dla samochodów

Odpowiednia przyczepność farby jest w przemyśle lakierniczym bardzo ważna. Nasze podkłady samochodowe i grunty zapewniają odpowiednie przyleganie lakieru i uwydatniają kolor. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się przy malowaniu metali oraz tworzyw sztucznych. Będą one także bardzo przydatne przy uzupełnianiu powłoki podczas napraw.


Transport autobudowy

Nasza oferta jest adresowana zarówno dla placówek oświaty, jak i grup pielgrzymkowych, turystycznych, firm oraz osób prywatnych. Autobus do wynajęcia oferowany przez naszą firmę jest wygodny i w dobrym stanie, dzięki czemu podróż przebiega sprawnie oraz komfortowo. Nasze pojazdy są przystosowane także do przewozu dzieci w wieku przedszkolnym.