Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Warsztaty samochodowe

Serwis hydrauliczny

Dziedziną, jaką zajmuje się nasza firma jest hydraulika siłowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, obejmujących: głębokie wiercenie, cięcie wodą, sprzedaż i regenerację urządzeń hydrauliki siłowej, dystrybucję pił przemysłowych, pomiary 3D i skanowanie laserem, sprzedaż szybkozłączy hydraulicznych. Nasz zakład produkcyjny opiera się na działaniu nowoczesnego parku maszynowego. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, której szczegóły znajdują się na stronie internetowej.


Pomoc drogowa dla autobusów, tirów

Nasi mechanicy pomagają kierowcom dużych pojazdów w nagłych awariach. Naprawa skrzynki biegów ciężarówek to usługa, którą regularnie świadczymy dla naszych klientów z okolic Swarzędza. Remontujemy podzespoły sterowane automatycznie i manualnie marek takich jak Volvo, Solaris, Mercedes, Scania czy Renault.


Zastanawiasz się, co zrobić, aby twoje towary były zawsze bezpieczne? Mail Boxes Etc. 005 z Krakowa proponuje szybkie, a jednocześnie w pełni profesjonalne pakowanie do transportu morskiego. Dzięki temu będziesz mieć całkowitą pewność, że twoje produkty zabezpieczone są przed skokami temperatur, zasoleniem czy też nadmierną wilgotnością. Każdy projekt dopasowany jest do potrzeb klienta, dzięki temu będziesz pewny, że twoje artykuły będą przez cały czas bezpieczne, nawet na najdłuższej trasie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Firma transportowa Warszawa - Trans Pool

Trans Pool to profesjonalna firma transportowa w Warszawie, świadcząca swoje usługi na terenie całego kraju. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb wszystkich naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na ich zadowoleniu. Dlatego nasze usługi to połączenie błyskawicznej realizacji zleceń, w rzetelny oraz profesjonalny sposób. Dodatkowo oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług najlepszej firmy transportowej w Warszawie!


Czyszczenie chemiczne filtra cząstek stałych

Zapchany filtr cząstek stałych w samochodzie objawia się na przykład: spadkiem mocy, zwiększonym spalaniem albo włączoną kontrolką. Nie oznacza to jednak, że konieczne jest usuwanie DPF. Zamiast niego można bowiem wykonać czyszczenie chemiczne, po którym filtr odzyskuje swoją wydajność. Nasza firma zajmuje się tego typu regeneracją dla klientów z Łodzi i okolic.


Wynajem busów - Warszawa - BusySikora.pl

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie Państwo oferowany przez nas w najbardziej atrakcyjnych cenach wynajem busów. Warszawa jest miejscem, gdzie znajdziecie Państwo liczne środki transportu, jakie pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej naszej firmy oraz zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przybliża Państwu szczegóły świadczonych przez nas usług dla naszych klientów.


Obdowy przeciwhałasowe

Oferujemy rozmaite rozwiązania, które eliminują hałas oraz inne efekty dźwiękowe. Naszym głównym profilem działalności są panele akustyczne, które produkujemy z różnych materiałów. Dużą popularnością cieszą się przegrody aluminiowe, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne a przy tym wyróżniają się wysoką estetyką.


Drążek do transportu

W naszym sklepie znajdziesz części do samochodów dostawczych oraz ciężarówek. W asortymencie posiadamy między innymi drążki rozporowe, które pomagają w bezpiecznym i stabilnym przewozie ładunków w zamkniętych przyczepach lub naczepach. Są to sprawdzone zamienniki popularnych pasów. Zostały wykonane z aluminium.


Czyszczenie filtra DPF w Krakowie? Tylko w naszej firmie! Detech zatrudnia samych profesjonalistów, którzy w fachowy sposób doradzą Państwu oraz wykonają wszystkie zlecone zadania. Nasza fachowość i doświadczenie wspierana jest przez sprzęt najwyższej jakości. Dlatego też jeśli szukasz usług dotyczących poprawy osiągów silnika - jesteśmy dla Ciebie dobrym wyborem!


Finansowanie samochodu

Posiadanie prawa jazdy to w dzisiejszych czasach spore udogodnienie. Dodatkowym plusem jest własne auto. Dla mieszkańców wielkich miast najbardziej optymalne będą małe samochody, takie jak Mini. W naszej firmie oferujemy wynajem długoterminowy, który sprawdzi się dla osób, które chcą przez określony czas testować pojazd przed jego zakupem. Umowa obejmuje także pakiet serwisowy.