Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Usługi foto-video

http://www.hopson.pl/

Jeżeli tym, czego potrzebujesz są tablice reklamowe, a Poznań jest miastem, w którym przebywasz - wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, dlaczego warto podjąć z nami współpracę. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu będziemy potrafili skutecznie i w sposób maksymalnie dla Ciebie satysfakcjonujący zaspokoić Twoje potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy już dziś do współpracy. Wykonane przez nas tablice reklamowe będą dokładnie dopasowane do Twoich wytycznych, a ich cena pozytywnie Cię zaskoczy.


Torby ekologiczne na zakupy - www.gam.pl

Nie każdy wie, że do produkcji foliowych torebek na zakupy potrzebne są specjalne chemiczne, które dla środowiska są bardzo szkodliwe. Ale wierzę w to, że te torby na zakupy z folii kiedyś ustąpią miejsca tym torbom prawdziwie bezpiecznym. W końcu z dnia na dzień posuwa się do przodu technologia. Teraz można robić takie ekologiczne torby na zakupy, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nie do pomyślenia.


BUD-NET - elementy zielonej architektury

Poza szeroką paletą materiałów budowlanych, znajdą Państwo u nas także ławki ogrodowe, które znakomicie wzbogacą przestrzeń wokół waszego domu. BUD-NET to serwis internetowy, który pośredniczy w dystrybucji materiałów budowlanych oraz elementów architektury drogowej i zielonej. Zapraszamy serdecznie!


Produkcja namiotów.

Polecamy wysokiej klasy namioty ekspresowe, których zaletą jest szybkość oraz prostota montażu. Doskonale sprawdzają się podczas rozmaitych wydarzeń plenerowych i posiadają uniwersalne zastosowanie. Wszystkie doskonale chronią przed deszczem czy wiatrem, a dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.


Plast-farb - materiały klejące

Jest to produkt wykorzystywany niemal w każdym zakładzie przemysłowym i produkcyjnym, czy też na hali magazynowej. Bezpieczna taśma pakowa służy do zaplombowania kartonu lub innego tworzywa, w które zapakowany został produkt. Dzięki temu jest on szczelnie zamknięty. Plast-farb proponuje rolki o szerokości 50 milimetrów, wykonane ze starannie wyselekcjonowanej mieszanki tworzyw sztucznych. Każda próba zerwania banderoli pozostawia trwałe ślady w postaci znaków ostrzegawczych widocznych po ponownym zaklejeniu.