Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Usługi foto-video

Produkcja namiotów.

Polecamy wysokiej klasy namioty ekspresowe, których zaletą jest szybkość oraz prostota montażu. Doskonale sprawdzają się podczas rozmaitych wydarzeń plenerowych i posiadają uniwersalne zastosowanie. Wszystkie doskonale chronią przed deszczem czy wiatrem, a dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.


profesjonalne klipy

Film korporacyjny to taki film, w którym w sposób profesjonalny i rzeczowy wyjaśniona zostaje oferta danej firmy, pokazana zostaje ona od kuchni w sposób profesjonalny - a wszystko po to, aby wypromować Państwa firmę i pozyskać kolejnych Klientów lub pracowników. Nasze produkcje są przy użyciu najlepszego sprzętu oraz na podstawie oryginalnych, zaskakujących i ocieplających wizerunek scenariuszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wykonujemy profesjonalne klipy, dobieramy najlepszą ścieżkę dźwiękową, wypromujemy Twoją markę!


drukarnia fleksograficzna

Przedstawiamy Państwu rozbudowany i pełen najlepszych produktów asortyment drukarni fleksograficznej, która zajmuje się tworzeniem opakowań foliowych do przeznaczonych do różnorodnych towarów. Oferujemy doskonałej jakości materiały pakowne, które znajdują niesamowicie uniwersalne zastosowanie, a dostępne są w atrakcyjnych cenach.


Zmiana koloru auta

Zmiana koloru samochodu nie jest procesem ani trudnym, ani mało stylowym. Od pewnego czasu na rynku motoryzacyjnym króluje technika wykorzystująca specjalistyczne folie możliwe do stworzenia w myśl najróżniejszych i najbardziej wymyślnych barw oraz wzorów. Jeśli zatem pragniecie Państwo zaszaleć odrobinę bez konieczności zmiany całego pojazdu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.


Wiadomość, która elektryzuje całą Polskę

Ostatnie dni w radio, telewizji i prasie upływają pod znakiem ważnego i obligatoryjnego wydarzenia. Narodowy spis powszechny w roku 2021 to wiadomość, która odmieniana jest przez wszystkie przypadki. Sprawdź, by dowiedzieć się, do kiedy należy odpowiedzieć na pytania i co zrobić, by zostać rachmistrzem.


Reklamy

Chcesz otworzyć własny punkt handlowo-usługowy i nie wiesz, jak się za to zabrać? Odezwij się do nas, a my doradzimy Ci, jak zaistnieć w świadomości mieszkańców Twojego miasta. Reklama świetlna to świetny pomysł w Warszawie. Jest oryginalna, widoczna i nie pomylisz jej z niczym innym. Dopasujemy rozmiar i kolor.


Neony reklamowe - widoczny szyld reklamowy

Obecnie na rynku dostępne jest wiele różnorodnych form reklam. Neony reklamowe to dobry sposób na promocję. Mogą przedstawiać najważniejsze informacje związane z firmą, takie jak jej logo i nazwę. Taki szyld reklamowy, który po ustawieniu w terenie z pewnością przyciągnie wzrok potencjalnego klienta. Nasza firma oprócz tego tworzy także kasetony oraz wydruki reklamowe. Naszą ofertę uzupełniają również druki wielkoformatowe.


Materiały reklamowe na auto

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, które od lat zajmuje się wytwarzaniem świetnych jakościowo materiałów promocyjnych dla firm zajmujących się najróżniejszymi gałęziami gospodarki. To właśnie w CANVAS z siedzibą w Lublinie możesz zamówić gadżety wykonane najnowocześniejszymi metodami, jak choćby wydruki na szkle, reklama na auto, szyldy, tablice reklamowe, czy nowoczesne litery blokowe 3D. Wszystkie wykonywane przez nich obrazy są bardzo wytrzymałe i odporne na nawet najgorsze warunki atmosferyczne.


Teczki ofertowe z nadrukiem

Profesjonalne teczki z nadrukiem wykonywane przez firmę Aro-Pack są przede wszystkim skierowane do firm, które dbają o swój wizerunek i markę. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci obdarzają nas zaufaniem coraz częściej decydując się na zakup doskonałych materiałów z logo ich firmy lub z konkretnym hasłem. Zapraszamy do współpracy.


Naklejki reklamowe

O ile wypatrują Państwo zaufanego, a także uświadomionego potrzeb swoich kupujących podmiotu gospodarczego to żarliwie zachęcamy do nad wyraz gruntownego poznania się z regularnie doskonalonym szerokim wachlarzem towarów takich jak naklejki reklamowe. W naszej nietuzinkowej gamie produktów odnajdziecie Państwo precyzyjnie wykonane artykuły - etykietki reklamowe, wlepki czy naklejki na zamówienie. Zapraszamy.