Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Technologie, informatyka, innowacje

Taśmy transportujące - PHU Lira

Gwarantujemy niebywale wysoką jakość dostarczanych przez nas produktów, taśm transportujących lub innych. Zapewniamy, iż są to wyroby tylko i wyłącznie najlepszych, najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta, w której znajdują się takie produkty jak między innymi taśmy transportujące, pasy napędowe, węże przemysłowe czy łańcuchy, jest skierowana do bardzo szerokiego grona klientów, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, zapewniamy bardzo szybką dostawę zamawianych wyrobów.


Usługi galwanizacji

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez naszych fachowców profesjonalne niklowanie. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwości wybranych metali, w tym także aluminium. Dzięki naszym usługom galwanizacyjnym możliwe jest zachowanie ich wytrzymałości i uzyskiwanie odpowiedniej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Znajdziecie u nas nowoczesny park maszynowy, gdzie realizowane jest również malowanie proszkowe. Umożliwia ono stworzenie jednolitej powłoki na powierzchniach.


Geofotometr

Jesteśmy pewni, że każdy niwelator laserowy, który znajdą Państwo w ofercie firmy Geofotometr spełni Państwa wszelkie oczekiwania i pozwoli na dokonanie odpowiedniej obróbki. Jego działanie jest niezawodne, a co ważne również wydajne. Jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo żałować decyzji o podjęciu współpracy z naszą firmą. Niwelator laserowy, który Państwu prezentujemy to element z najwyższej półki, który przede wszystkim jest prosty w użyciu, a co najważniejsze - skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z oferty Geofotometru.


Metal Technology - usługi dla firm

Szukasz specjalistów w obróbce najróżniejszych tworzyw? W takim wypadku jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Metal Technology. Właśnie oni proponują profesjonalne frezowanie CNC wykonywaną dokładnie według przesłanej przez klienta dokumentacji lub tez rysunków technicznych. Służą też doradztwem.


Folie PP CAST

Zajmujemy się sprzedażą produktów poligraficznych, w tym opakowań plastikowych. Polecana przez nas folia polipropylenowa to materiał o wysokiej przejrzystości oraz elastyczności dostępny w formie taśmy lub półrękawa. Oferujemy także możliwość naniesienia dowolnego nadruku na produkt przy pomocy drukarek fleksograficznych do 6 kolorów.


Materiały do natrysków przeciwpożarowych

Pomoże zabezpieczyć stalowe konstrukcje przed pożarem. Natrysk ognioochronny pozwala stworzyć warstwę izolacyjną, która uniemożliwi rozprzestrzenianie się pożaru. W asortymencie posiadamy produkty z mas cementowych oraz gipsowych wypełnionych lekkimi materiałami porowatymi jak np. wermikulit, perlit i więcej.


Oczyszczanie powietrza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w obszarze oczyszczania powietrza. Przeprowadzamy kontrolę i walidację instalacji w clean roomach. Produkujemy również filtry do wentylacji: Hepa, kompaktowe, sorpcyjne, kieszeniowe i kasetowe. Oferowane przez nas urządzenia poddawane są badaniom i posiadają certyfikaty świadczące o ich skuteczności.


Serwery zarządzane zdalnie

Zajmujemy się infrastrukturą informatyczną dla firm, które chcą mieć zapewnione profesjonalne usługi z branży IT. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale administracja serwerami może odbywać się zdalnie lub z dojazdem na miejsce do klienta. Wszystko w trosce o to, aby dane oraz kluczowe dla firmy informacje zostały jak najlepiej zabezpieczone.


Maszyny rolnicze

W przypadku wielu gospodarstw rolnych czy firm tej branży niezbędne jest stosowanie poszczególnych maszyn, wśród których znajduje się ekstruder. Pozwala on na termoplastyczne przetworzenie poszczególnych surowców pochodzenia biologicznego. W rezultacie otrzymać można różnego rodzaju artykuły spożywcze lub paszowe.


Pełne sterowanie CNC, nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowani pracownicy to gwarancja sukcesu, dlatego też z naszych usług gięcia blach korzystają najbardziej wymagający Klienci. Zapewniamy fachowe i kompleksowe podejście, realizując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Bez względu na stopień skomplikowania kształtów, jakie pragniecie Państwu uzyskać, jesteśmy w stanie bardzo sprawnie realizować zlecenia i zapewnić Państwu powtarzalność produkcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zakresem naszych działań.


EP Reco

W materii recyklingu sprzętu elektronicznego posiadamy bardzo bogate doświadczenie, w toku którego usatysfakcjonowaliśmy wielu zadowolonych klientów zdobywając ich zaufanie. Sprawnie obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i prywatne. Zapraszamy do współpracy. Z nami recykling lub utylizacja sprzętu elektronicznego nie będzie Twoim zmartwieniem.


Sprzedaż rolet

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług związanych z systemami bramowymi, ogrodzeniowymi i ich akcesoriami. Posiadamy również moduły roletowe, które są wykorzystywane przy obsłudze zasłon i żaluzji. Mogą być wykorzystywane zarówno w oknach, jak i systemach drzwiowych, czy wejściach do garażu lub warsztatu.


Fachowcy w branży IT

Doświadczona w dziedzinie informatyki firma oferuje usługi wysokiej jakości. W naszym pakiecie zawarta jest administracja serwerami i optymalizacja. Stale poszerzamy swoją wiedzę, co wpływa na jakość naszych prac - bazujemy na coraz nowszych technologiach, starając się sprostać oczekiwaniom klienta. Chili Web Applications dba o swoich użytkowników i ich kanały oprogramowania wiedząc, że potrzebują one całodobowego monitoringu. Jeśli chcesz zlecić nam konfigurację własnego repozytorium, zajrzyj na naszą stronę,gdzie znajdziesz także cennik świadczonych przez naszą firmę usług.


Nowoczesne systemy do produkcji energii elektrycznej

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie stosuje w dzisiejszych czasach fotowoltaika, dzięki której możliwe jest zmniejszenie kosztów ponoszonych w związku ze zużyciem energii elektrycznej w naszych domach. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie liczne rozwiązania, jakie pozwalają na uzyskiwanie wysokiej jakości alternatywnych źródeł energii w naszych domach. Nasi profesjonaliści przybliżą Państwu naszą ofertę, a także przygotują dla Państwa najbardziej funkcjonalny projekt.


Mostki do przeładunków

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości mostki przeładunkowe wykonane ze stali bądź trwałego aluminium. Produkty te umożliwiają załadunek oraz rozładunek towaru z samochodu do magazynu i odwrotnie. Polecamy szeroki wybór modeli, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców.


Profesjonalne dostawy produktów elektronicznych

Zaopatrujemy firmy w produkty takie jak silniki i sterowniki oraz kontrolery i procesory. Nasza spółka to autoryzowany i doświadczony dystrybutor elektroniki, gwarantujący kompleksową i elastyczną obsługę każdego Klienta. Nasze produkty, między innymi przełączniki i wyświetlacze LED, przechodzą regularne badania w celu potwierdzenia zgodności artykułów ze specyfikacjami producenta.


Maszyny do metalu

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można profesjonalne obrabiarki CNC ze sterowaniem numerycznym, w tym prasy krawędziowe Jordi. Umożliwiają one sprawne zaginanie blach, rur czy profili ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i innych metali. Świetnie sprawdzą się one w zakładach produkcyjnych wielu branż.


Profesjonalny serwis wag

Ich funkcje znacznie ułatwiają nam dobranie odpowiedniej ilości składników do ciasta, ale także umożliwiają sprawdzenie ciężkości produktów spożywczych, jak i również osób. Prowadzona przez nas naprawa wag dotyczy zarówno urządzeń elektronicznych jak i mechanicznych, Zajmujemy się też ich konserwacją.


Sklep internetowy Lineplus to miejsce, w którym za rozsądną cenę nabędziesz wszystkie akcesoria elektrotechniczne, jakich możesz potrzebować w swojej pracy elektryka. Jesteśmy przekonani, że polubisz zakupy u nas na tyle, żeby wracać do nas regularnie i zaopatrywać się w niezbędny asortyment. Zapraszamy do zamawiania naszych rozdzielników, włączników i innych elementów, które są Ci potrzebne. Dzięki korzystaniu z naszego sklepu z pewnością również Twoi klienci będą bardziej usatysfakcjonowani.


Opakowania kartonowe

Nasza firma Mimas technik specjalizuje się w wykonywaniu opakowań kaszerowanych. Są to wyjątkowo solidne, a przy tym także estetyczne materiały, które pozwalają na stworzenie efektownego zabezpieczenia dla produktów różnego typu. Zapewniamy produkt najwyższej jakości, który spełni wszystkie oczekiwania Klientów.


Maszyny do produkcji słodyczy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn przeznaczonych do przemysłu spożywczego. W naszym asortymencie znajduje się między innymi oblewarka do czekolady, a także inne urządzenia, przeznaczone do masowej produkcji słodkich wyrobów. Serdecznie zapraszamy.