Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Technologie, informatyka, innowacje

Taśmy transportujące - PHU Lira

Gwarantujemy niebywale wysoką jakość dostarczanych przez nas produktów, taśm transportujących lub innych. Zapewniamy, iż są to wyroby tylko i wyłącznie najlepszych, najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta, w której znajdują się takie produkty jak między innymi taśmy transportujące, pasy napędowe, węże przemysłowe czy łańcuchy, jest skierowana do bardzo szerokiego grona klientów, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, zapewniamy bardzo szybką dostawę zamawianych wyrobów.


Milap - rozwiązania dla transportu materiałów sypkich

Przedsiębiorstwo Milap oferuje nowoczesne, sprawdzone i wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów w obrębie zakładu produkcyjnego lub placu, na którym składowane są surowce. Prezentowane przenośniki ślimakowe są na szeroką skalę wykorzystywane w przemyśle spożywczym, materiałów budowlanych, hutniczym, odlewniczym oraz w wielu innych dziedzinach. Pozwalają na sprawne przeniesienie odpowiedniej ilości surowca w określone miejsce, bez dużych strat. Dostępne są różne wielkości tych instalacji.


Wymiana i diagnostyka urządzeń

Poza dystrybucją elementów automatyki przemysłowej zajmujemy się także profesjonalnym serwisem urządzeń CNC, PLC oraz innej elektroniki. Naszą specjalnością jest przede wszystkim naprawa falowników i paneli operatorskich. Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną diagnostykę, a w przypadku, gdy naprawienie sprzętu nie będzie możliwe, nie poniosą Państwo żadnych kosztów.


Usługi galwanizacji

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez naszych fachowców profesjonalne niklowanie. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwości wybranych metali, w tym także aluminium. Dzięki naszym usługom galwanizacyjnym możliwe jest zachowanie ich wytrzymałości i uzyskiwanie odpowiedniej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Znajdziecie u nas nowoczesny park maszynowy, gdzie realizowane jest również malowanie proszkowe. Umożliwia ono stworzenie jednolitej powłoki na powierzchniach.


Geofotometr

Jesteśmy pewni, że każdy niwelator laserowy, który znajdą Państwo w ofercie firmy Geofotometr spełni Państwa wszelkie oczekiwania i pozwoli na dokonanie odpowiedniej obróbki. Jego działanie jest niezawodne, a co ważne również wydajne. Jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo żałować decyzji o podjęciu współpracy z naszą firmą. Niwelator laserowy, który Państwu prezentujemy to element z najwyższej półki, który przede wszystkim jest prosty w użyciu, a co najważniejsze - skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z oferty Geofotometru.


Wyważanie elementów offsetowych

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszych usług byli usatysfakcjonowani ich poziomem. Posiadamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej, szczególnie w kwestii maszyn niezbędnych w produkcji. Sprzedajemy wałki offsetowe w systemie podmiany, gotowe do natychmiastowego druku, rdzenie metalowe, a także tuleje fleksodrukowe i elastomerowe. Możliwe jest też zlecenie szlifowania, gumowania oraz nacinania rowków na wałkach, a także ich wyważanie statyczne i dynamiczne.


Metal Technology - usługi dla firm

Szukasz specjalistów w obróbce najróżniejszych tworzyw? W takim wypadku jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Metal Technology. Właśnie oni proponują profesjonalne frezowanie CNC wykonywaną dokładnie według przesłanej przez klienta dokumentacji lub tez rysunków technicznych. Służą też doradztwem.


Ogniwa solarne

Tylko ANTINUS oferuje tak praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji ogniwa fotowoltaiczne, które podbiły już polski rynek swoją atrakcyjną ofertą i niezawodnością w każdej sytuacji. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą propozycję. Dzięki nam zainwestujesz w ekologię i oszczędzisz pieniądze! Proces przekształcania promieni słonecznych w energię elektryczną to rozwiązanie, które z pewnością odpowie na Twoje najśmielsze oczekiwania.


http://mastervent.pl/katalog/odpylacze/ramiona-odciagowe/

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne ramiona odciągowe oraz specjalistyczne urządzenia, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom możliwe jest zapewnienie bezpiecznego ich działania w Waszych firmach. Nasze maszyny zaopatrzone zostały bowiem w innowacyjne systemy odpylające. Umożliwiają one w zautomatyzowany i szybki sposób na pozbywanie się szkodliwych pyłów, powstających podczas wykonywania prac.


Folie PP CAST

Zajmujemy się sprzedażą produktów poligraficznych, w tym opakowań plastikowych. Polecana przez nas folia polipropylenowa to materiał o wysokiej przejrzystości oraz elastyczności dostępny w formie taśmy lub półrękawa. Oferujemy także możliwość naniesienia dowolnego nadruku na produkt przy pomocy drukarek fleksograficznych do 6 kolorów.


Materiały do natrysków przeciwpożarowych

Pomoże zabezpieczyć stalowe konstrukcje przed pożarem. Natrysk ognioochronny pozwala stworzyć warstwę izolacyjną, która uniemożliwi rozprzestrzenianie się pożaru. W asortymencie posiadamy produkty z mas cementowych oraz gipsowych wypełnionych lekkimi materiałami porowatymi jak np. wermikulit, perlit i więcej.


Kształtowanie metali

Specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem różnych materiałów, czyli frezowanie stali czy toczenie. Oferujemy również obróbkę cieplną i inne metody obróbki cieplno-chemicznej. Proponujemy nie tylko innowacyjne azotowanie stali, ale też toczenie metali czy frezowanie CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Oczyszczanie powietrza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w obszarze oczyszczania powietrza. Przeprowadzamy kontrolę i walidację instalacji w clean roomach. Produkujemy również filtry do wentylacji: Hepa, kompaktowe, sorpcyjne, kieszeniowe i kasetowe. Oferowane przez nas urządzenia poddawane są badaniom i posiadają certyfikaty świadczące o ich skuteczności.


Transport przenośnikowy

Zautomatyzowane magazyny korzystają z różnorodnych rozwiązań modułowych, ułatwiających im pracę. Jednym z nich są przenośniki taśmowe, za pomocą których produkty przetransportowywane są w odpowiednie miejsce. Mogą pracować w systemie poziomym lub lekko nachylonym, a dodatkowo da się je zabudować je w regałach.


Serwery zarządzane zdalnie

Zajmujemy się infrastrukturą informatyczną dla firm, które chcą mieć zapewnione profesjonalne usługi z branży IT. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale administracja serwerami może odbywać się zdalnie lub z dojazdem na miejsce do klienta. Wszystko w trosce o to, aby dane oraz kluczowe dla firmy informacje zostały jak najlepiej zabezpieczone.


Maszyny rolnicze

W przypadku wielu gospodarstw rolnych czy firm tej branży niezbędne jest stosowanie poszczególnych maszyn, wśród których znajduje się ekstruder. Pozwala on na termoplastyczne przetworzenie poszczególnych surowców pochodzenia biologicznego. W rezultacie otrzymać można różnego rodzaju artykuły spożywcze lub paszowe.


Pełne sterowanie CNC, nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowani pracownicy to gwarancja sukcesu, dlatego też z naszych usług gięcia blach korzystają najbardziej wymagający Klienci. Zapewniamy fachowe i kompleksowe podejście, realizując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Bez względu na stopień skomplikowania kształtów, jakie pragniecie Państwu uzyskać, jesteśmy w stanie bardzo sprawnie realizować zlecenia i zapewnić Państwu powtarzalność produkcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zakresem naszych działań.


EP Reco

W materii recyklingu sprzętu elektronicznego posiadamy bardzo bogate doświadczenie, w toku którego usatysfakcjonowaliśmy wielu zadowolonych klientów zdobywając ich zaufanie. Sprawnie obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i prywatne. Zapraszamy do współpracy. Z nami recykling lub utylizacja sprzętu elektronicznego nie będzie Twoim zmartwieniem.


Sprzedaż rolet

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług związanych z systemami bramowymi, ogrodzeniowymi i ich akcesoriami. Posiadamy również moduły roletowe, które są wykorzystywane przy obsłudze zasłon i żaluzji. Mogą być wykorzystywane zarówno w oknach, jak i systemach drzwiowych, czy wejściach do garażu lub warsztatu.


http://www.kuhn-polska.pl/

Praca na magazynie wymaga zaopatrzenia się w profesjonalny i solidny sprzęt. Dlatego odwiedź Kuhn i zapoznaj się z ofertą wózków transportowych magazynowych. Sprzedawane i wynajmowane przez nas maszyny z pewnością ułatwią pracę na wszelkiego rodzaju magazynach. Oprócz tego dzięki solidnym materiałom, zagwarantują bezpieczeństwo przewożonych materiałów. Zapraszamy.


Kopiarki - wynajem i sprzedaż

Firma Adlers Serwis z Warszawy prowadzi wynajem kserokopiarek i sprzętu wielofunkcyjnego prestiżowych firm takich jak Konica Minolta. Jest to skuteczna metoda, która pozwala zaoszczędzić Państwa firmie nie tylko czas ale i pieniądze. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych urządzeń oraz pełną asystę w trakcie eksploatacji.


Fachowcy w branży IT

Doświadczona w dziedzinie informatyki firma oferuje usługi wysokiej jakości. W naszym pakiecie zawarta jest administracja serwerami i optymalizacja. Stale poszerzamy swoją wiedzę, co wpływa na jakość naszych prac - bazujemy na coraz nowszych technologiach, starając się sprostać oczekiwaniom klienta. Chili Web Applications dba o swoich użytkowników i ich kanały oprogramowania wiedząc, że potrzebują one całodobowego monitoringu. Jeśli chcesz zlecić nam konfigurację własnego repozytorium, zajrzyj na naszą stronę,gdzie znajdziesz także cennik świadczonych przez naszą firmę usług.