Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Technologie, informatyka, innowacje

Taśmy transportujące - PHU Lira

Gwarantujemy niebywale wysoką jakość dostarczanych przez nas produktów, taśm transportujących lub innych. Zapewniamy, iż są to wyroby tylko i wyłącznie najlepszych, najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta, w której znajdują się takie produkty jak między innymi taśmy transportujące, pasy napędowe, węże przemysłowe czy łańcuchy, jest skierowana do bardzo szerokiego grona klientów, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, zapewniamy bardzo szybką dostawę zamawianych wyrobów.


Usługi galwanizacji

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez naszych fachowców profesjonalne niklowanie. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwości wybranych metali, w tym także aluminium. Dzięki naszym usługom galwanizacyjnym możliwe jest zachowanie ich wytrzymałości i uzyskiwanie odpowiedniej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Znajdziecie u nas nowoczesny park maszynowy, gdzie realizowane jest również malowanie proszkowe. Umożliwia ono stworzenie jednolitej powłoki na powierzchniach.


Folie PP CAST

Zajmujemy się sprzedażą produktów poligraficznych, w tym opakowań plastikowych. Polecana przez nas folia polipropylenowa to materiał o wysokiej przejrzystości oraz elastyczności dostępny w formie taśmy lub półrękawa. Oferujemy także możliwość naniesienia dowolnego nadruku na produkt przy pomocy drukarek fleksograficznych do 6 kolorów.


Materiały do natrysków przeciwpożarowych

Pomoże zabezpieczyć stalowe konstrukcje przed pożarem. Natrysk ognioochronny pozwala stworzyć warstwę izolacyjną, która uniemożliwi rozprzestrzenianie się pożaru. W asortymencie posiadamy produkty z mas cementowych oraz gipsowych wypełnionych lekkimi materiałami porowatymi jak np. wermikulit, perlit i więcej.


Oczyszczanie powietrza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w obszarze oczyszczania powietrza. Przeprowadzamy kontrolę i walidację instalacji w clean roomach. Produkujemy również filtry do wentylacji: Hepa, kompaktowe, sorpcyjne, kieszeniowe i kasetowe. Oferowane przez nas urządzenia poddawane są badaniom i posiadają certyfikaty świadczące o ich skuteczności.


Serwery zarządzane zdalnie

Zajmujemy się infrastrukturą informatyczną dla firm, które chcą mieć zapewnione profesjonalne usługi z branży IT. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale administracja serwerami może odbywać się zdalnie lub z dojazdem na miejsce do klienta. Wszystko w trosce o to, aby dane oraz kluczowe dla firmy informacje zostały jak najlepiej zabezpieczone.


EP Reco

W materii recyklingu sprzętu elektronicznego posiadamy bardzo bogate doświadczenie, w toku którego usatysfakcjonowaliśmy wielu zadowolonych klientów zdobywając ich zaufanie. Sprawnie obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i prywatne. Zapraszamy do współpracy. Z nami recykling lub utylizacja sprzętu elektronicznego nie będzie Twoim zmartwieniem.


Mostki do przeładunków

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości mostki przeładunkowe wykonane ze stali bądź trwałego aluminium. Produkty te umożliwiają załadunek oraz rozładunek towaru z samochodu do magazynu i odwrotnie. Polecamy szeroki wybór modeli, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców.


Profesjonalne dostawy produktów elektronicznych

Zaopatrujemy firmy w produkty takie jak silniki i sterowniki oraz kontrolery i procesory. Nasza spółka to autoryzowany i doświadczony dystrybutor elektroniki, gwarantujący kompleksową i elastyczną obsługę każdego Klienta. Nasze produkty, między innymi przełączniki i wyświetlacze LED, przechodzą regularne badania w celu potwierdzenia zgodności artykułów ze specyfikacjami producenta.


Regulacja systemów w działalności przemysłowej

W każdym sektorze produkcji niezwykle istotne jest bezpieczeństwo pracy oraz zarządzanie urządzeniami. Dlatego oferujemy wyspecjalizowane sterowniki przemysłowe, które umożliwiają komfortową pracę oraz osiągnięcie maksymalnej efektywności. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na monitorowanie wszystkich procesów oraz sprawne zbieranie danych.


Sklep z elektronarzędziami

Dla najbardziej wymagających odbiorców, przygotowaliśmy niezawodne, sprawdzone elektronarzędzia Milwaukee. Są to rozwiązania akumulatorowe, dzięki czemu możesz z nich korzystać praktycznie wszędzie, nawet tam, gdzie nie masz bezpośredniego podłączenia do sieci. Wybieraj spośród młotów SDS, akumulatorów, kluczy udarowych i szlifierek.


Grafitowe mineralizatory

Niezawodne wyposażenie laboratorium powinno być funkcjonalne, ale także trwałe. Teflonowe bloki grzewcze odporne są na działanie rozmaitych związków chemicznych oraz korozji. Oferowane przez naszą firmę mineralizatory gwarantują długą żywotność oraz niezakłóconą współpracę z wszystkimi dostępnymi sterownikami.


Jeśli potrzebujesz krzesła przemysłowe sprawdź co przygotowała dla Ciebie firma Tech-Pur. Nowoczesne krzesła laboratoryjne, hokery, taborety i inne akcesoria stanowiące podstawowe wyposażenie miejsca pracy. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj i skorzystaj jak najszybciej. Krzesło przemysłowe? Tylko dzięki bydgoskiej firmie Tech-Pur.


Frezowanie na maszynach CNC

Od początku działalności przyświecała nam niezwykła precyzja oraz terminowość. Dlatego nasze przedsiębiorstwo może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku frezowania, toczenia oraz spawania. Wykonywana przez nas obróbka metali to gwarancja najwyższej jakości, przy zachowaniu bezkonkurencyjnych cen. Sprawdź nas już teraz, działamy również na terenie Warszawy!


Jak kontrolować swój biznes

Jedynym sposobem na zapewnienie sukcesu przedsiębiorstwu jest stałe kontrolowanie jego procesów biznesowych. Ułatwiają to systemy informacyjne: pozwalają gromadzić i segregować dane, by tym łatwiejsze było ich dalsze wykorzystanie. Oprócz tego, programy ułatwiają analizę i oferują dostęp do zasobów firmy - wszystko to znacznie przyspiesza pracę i pomaga podejmować trafne decyzje.


Wsporniki szyn w szafach rozdzielczych

Producent oferuje wykonane z poliestrów elementy do szaf rozdzielczych. Izolatory wsporcze zapewniają brak przewodzenia prądu pomiędzy poszczególnymi urządzeniami konstrukcji i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest przeznaczony do zamontowania za pomocą śrub i dostępny w rozmiarach od 25 do 60 mm.


Kontrole sieci elektrycznej

Firma oferuje usługę przeprowadzania okresowych kontroli instalacji w domach i firmach. Pomiary elektryczne są realizowane na terenie Gdyni. W ramach prac fachowiec sprawdza, czy system jest bezpieczny dla użytkowników i spełnia wszystkie wymagane parametry. Klient może też zamówić badanie natężenia oświetlenia.


Jeśli poszukujesz salonu canal plus we Wrocławiu, dobrze trafiłeś! Posiadamy dwa punkty - w Marino oraz Astra. Nasi specjaliści doradzą Ci w kwestii pakietu, możesz również zapoznać się z pełną ofertą firmy na naszej stronie www oraz zakupić telewizję online! Sprawdź sam oraz złóż zamówienie już dziś!


Komponenty do sprzętu budowalnego

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości części do narzędzie HiKOKI i wielu innych producentów. Znajdziesz pośród nich komponenty do najczęściej wykorzystywanych przez fachowców sprzętów takich jak wiertarki, wkrętarki, nożyce do blach, pilarki łańcuchowe, szlifierki kątowe, mieszarki, klucze udarowe i wiele innych.


Instalacje pneumatyczne

Zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu, jaki zaprezentowany został w szczegółowej formie na naszej stronie internetowej. Przygotowane w naszej ofercie rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego ekologicznego działania. Oferowane są przez nas między innymi najbardziej wytrzymałe oraz wydajne filtry sprężonego powietrza. Za sprawą ich wykorzystania możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa instalacji pneumatycznych. Stanowią one najbardziej skuteczną i efektywną ochronę przed zanieczyszczeniami.


Rysowanie i modelowanie w programie

Oferujemy oprogramowanie, które posłuży Ci do rysowania 2D, a także modelowania 3D. Sprawdź BricsCAD Pro, który jest oparty na technologii DWG 2018. Jest on oparty na OpenLISP, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą pamięcią i wydajnością. Technologia ta pomoże Ci wykonywać zadania szybciej niż w przypadku metod ręcznych.


Nie ośmielilibyśmy się użyć stwierdzenia, jakoby proces kierowania znacznej wielkości przedsiębiorstwem usługowym czy handlowym, należał to rzeczy banalnych oraz niewymagających odpowiednich predyspozycji. Jednakże, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz współpracy z właścicielami firm, wiemy, iż możliwe jest znalezienie odpowiednich rozwiązań. Program do zarządzania produkcją SCADA-MES marki APLIXCOM Solutions to metoda zoptymalizowania schematów logistycznych, które niegdyś właściwe, rozpoczynają szwankować.


Kabel sieciowy

W naszym sklepie dostępne są różnorodne komponenty sieciowe. Patchcord kat 6 to produkt, który można zakupić w licznych wariantach. Proponujemy modele o różnych typach ochrony, jakości transferu, AWG i rodzajach wtyczki. Dla wygody i estetyki dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych w dowolnej długości.


Współcześnie praktycznie każda branża korzysta w swojej działalności z nowych technologii. Stosowane urządzenia bardzo często wymagają wsparcia rozwiązań, które pozwalają na kontrolowanie ich pracy, a także zapewniają im stały dopływ prądu. Firma Infomech z siedzibą w Warszawie od wielu lat świadczy profesjonalne usługi IT w tym instalację sieci lan. Na zlecenie klientów projektujemy, instalujemy, a także monitorujemy sieci komputerowe, w zakresie ich codziennej funkcjonalności. Dbamy o to aby wszystkie moduły funkcjonowały poprawnie i nie dochodziło do awarii żadnego z nich.


Jeżeli tym, czego potrzebujesz, są pompy ciepła, pomorskie jest województwem, w którym je znajdziesz. Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich tych, dla których liczą się rozwiązania nie tylko skuteczne, ale także ekonomiczne. Skorzystaj z naszej propozycji, a zapewnimy Ci najlepsze pompy ciepła w województwie pomorskim. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie całkowicie satysfakcjonująca. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie internetowej.