Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Technologie, informatyka, innowacje

Taśmy transportujące - PHU Lira

Gwarantujemy niebywale wysoką jakość dostarczanych przez nas produktów, taśm transportujących lub innych. Zapewniamy, iż są to wyroby tylko i wyłącznie najlepszych, najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta, w której znajdują się takie produkty jak między innymi taśmy transportujące, pasy napędowe, węże przemysłowe czy łańcuchy, jest skierowana do bardzo szerokiego grona klientów, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, zapewniamy bardzo szybką dostawę zamawianych wyrobów.


Maszyny od Adlera

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji różnorodnych urządzeń krawieckich, takich jak wytrzymałe, niezawodne, a dodatkowo proste w obsłudze maszyny do szycia, profesjonalne stoły prasowalnicze, praktyczne owerloki, a także stębnówki, krajarki, igły oraz oleje. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe. Doskonała jakość i przystępne ceny naszego asortymentu z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.


Milap - rozwiązania dla transportu materiałów sypkich

Przedsiębiorstwo Milap oferuje nowoczesne, sprawdzone i wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów w obrębie zakładu produkcyjnego lub placu, na którym składowane są surowce. Prezentowane przenośniki ślimakowe są na szeroką skalę wykorzystywane w przemyśle spożywczym, materiałów budowlanych, hutniczym, odlewniczym oraz w wielu innych dziedzinach. Pozwalają na sprawne przeniesienie odpowiedniej ilości surowca w określone miejsce, bez dużych strat. Dostępne są różne wielkości tych instalacji.


Guzik Systemy Informatyczne - specjaliści polskiego rynku fiskalnego

Wyposażymy Twoją firmę w zaawansowane systemy sprzedaży. Oferujemy kasy fiskalne, drukarki, wagi sklepowe oraz terminale POS. W Guzik Systemy Informatyczne możesz zamówić również czytnik kodów kreskowych, kart magnetycznych lub drukarki kart plastikowych i etykiet. Cena naszych produktów jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ w ciągu ponad 20 lat działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z czołowymi producentami z branży, stopniowo budując wzajemne zaufanie i partnerstwo. Zamówisz u nas też systemy lojalnościowe i terminale.


Wymiana i diagnostyka urządzeń

Poza dystrybucją elementów automatyki przemysłowej zajmujemy się także profesjonalnym serwisem urządzeń CNC, PLC oraz innej elektroniki. Naszą specjalnością jest przede wszystkim naprawa falowników i paneli operatorskich. Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną diagnostykę, a w przypadku, gdy naprawienie sprzętu nie będzie możliwe, nie poniosą Państwo żadnych kosztów.


Laptopy, komputery - naprawa i serwis

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie naprawy komputerów i laptopów oraz we wszystkim co jest związane z tematem sprzętu komputerowego i oprogramowania. Długoletnia pasja zamieniła się na pracę, która również pozostaje naszą pasją. Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.


Wtryskarka do tworzyw sztucznych Atec Group

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna wtryskarka do tworzyw sztucznych, jaka sprawi, że wykonywanie prac w Państwa przedsiębiorstwie stanie się szybszym i przyjemniejszym zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego asortymentu, gdzie znajdziecie Państwo liczne maszyny i urządzenia, jakie dostępne są u nas w niskich cenach. Wtryskarka do tworzyw sztucznych zwiększy wydajność wykonywania prac w Państwa firmie, a co za tym idzie przyspieszy działanie w ramach świadczonych przez Państwa usług czy produktów.


Usługi galwanizacji

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez naszych fachowców profesjonalne niklowanie. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwości wybranych metali, w tym także aluminium. Dzięki naszym usługom galwanizacyjnym możliwe jest zachowanie ich wytrzymałości i uzyskiwanie odpowiedniej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Znajdziecie u nas nowoczesny park maszynowy, gdzie realizowane jest również malowanie proszkowe. Umożliwia ono stworzenie jednolitej powłoki na powierzchniach.


Usługi spawalnicze od Laserstar

Firma LASERSTAR oferuje usługi spawalnicze oparte na najnowszych technologiach, które spełnią oczekiwania różnych klientów. Jedną z głównych rzeczy, którymi się zajmujemy jest cięcie laserem. Jeśli potrzebujesz wykonać detale ze stali czy aluminium to nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Odwiedź naszą stronę internetową.


Niwelator laserowy - Geofotometr

Jesteśmy pewni, że każdy niwelator laserowy, który znajdą Państwo w ofercie firmy Geofotometr spełni Państwa wszelkie oczekiwania i pozwoli na dokonanie odpowiedniej obróbki. Jego działanie jest niezawodne, a co ważne również wydajne. Jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo żałować decyzji o podjęciu współpracy z naszą firmą. Niwelator laserowy, który Państwu prezentujemy to element z najwyższej półki, który przede wszystkim jest prosty w użyciu, a co najważniejsze - skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z oferty Geofotometru.


Wyważanie elementów offsetowych

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszych usług byli usatysfakcjonowani ich poziomem. Posiadamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej, szczególnie w kwestii maszyn niezbędnych w produkcji. Sprzedajemy wałki offsetowe w systemie podmiany, gotowe do natychmiastowego druku, rdzenie metalowe, a także tuleje fleksodrukowe i elastomerowe. Możliwe jest też zlecenie szlifowania, gumowania oraz nacinania rowków na wałkach, a także ich wyważanie statyczne i dynamiczne.


Rozwiązania IT dla magazynów

Oferujemy programy magazynowe o wysokiej funkcjonalności. Proponujemy oprogramowania, które usprawniają składowanie towarów i zarządzenie nimi. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania IT dedykowane przedsiębiorcom posiadającym własne zaplecze magazynowe bądź działających aktywnie w logistyce. Modułowa budowa umożliwia dostosowanie poszczególnych rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy także dopasowanie systemu do już istniejących programów. Istnieje możliwość rozbudowy całego systemu, zgodnie z aktualnymi potrzebami.


Metal Technology - usługi dla firm

Szukasz specjalistów w obróbce najróżniejszych tworzyw? W takim wypadku jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Metal Technology. Właśnie oni proponują profesjonalne frezowanie CNC wykonywaną dokładnie według przesłanej przez klienta dokumentacji lub tez rysunków technicznych. Służą też doradztwem.


Ogniwa solarne

Tylko ANTINUS oferuje tak praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji ogniwa fotowoltaiczne, które podbiły już polski rynek swoją atrakcyjną ofertą i niezawodnością w każdej sytuacji. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą propozycję. Dzięki nam zainwestujesz w ekologię i oszczędzisz pieniądze! Proces przekształcania promieni słonecznych w energię elektryczną to rozwiązanie, które z pewnością odpowie na Twoje najśmielsze oczekiwania.


http://mastervent.pl/katalog/odpylacze/ramiona-odciagowe/

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne ramiona odciągowe oraz specjalistyczne urządzenia, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom możliwe jest zapewnienie bezpiecznego ich działania w Waszych firmach. Nasze maszyny zaopatrzone zostały bowiem w innowacyjne systemy odpylające. Umożliwiają one w zautomatyzowany i szybki sposób na pozbywanie się szkodliwych pyłów, powstających podczas wykonywania prac.


Folie PP CAST

Zajmujemy się sprzedażą produktów poligraficznych, w tym opakowań plastikowych. Polecana przez nas folia polipropylenowa to materiał o wysokiej przejrzystości oraz elastyczności dostępny w formie taśmy lub półrękawa. Oferujemy także możliwość naniesienia dowolnego nadruku na produkt przy pomocy drukarek fleksograficznych do 6 kolorów.


Materiały do natrysków przeciwpożarowych

Pomoże zabezpieczyć stalowe konstrukcje przed pożarem. Natrysk ognioochronny pozwala stworzyć warstwę izolacyjną, która uniemożliwi rozprzestrzenianie się pożaru. W asortymencie posiadamy produkty z mas cementowych oraz gipsowych wypełnionych lekkimi materiałami porowatymi jak np. wermikulit, perlit i więcej.


Kształtowanie metali

Specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem różnych materiałów, czyli frezowanie stali czy toczenie. Oferujemy również obróbkę cieplną i inne metody obróbki cieplno-chemicznej. Proponujemy nie tylko innowacyjne azotowanie stali, ale też toczenie metali czy frezowanie CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Oczyszczanie powietrza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w obszarze oczyszczania powietrza. Przeprowadzamy kontrolę i walidację instalacji w clean roomach. Produkujemy również filtry do wentylacji: Hepa, kompaktowe, sorpcyjne, kieszeniowe i kasetowe. Oferowane przez nas urządzenia poddawane są badaniom i posiadają certyfikaty świadczące o ich skuteczności.


Transport przenośnikowy

Zautomatyzowane magazyny korzystają z różnorodnych rozwiązań modułowych, ułatwiających im pracę. Jednym z nich są przenośniki taśmowe, za pomocą których produkty przetransportowywane są w odpowiednie miejsce. Mogą pracować w systemie poziomym lub lekko nachylonym, a dodatkowo da się je zabudować je w regałach.


Serwery zarządzane zdalnie

Zajmujemy się infrastrukturą informatyczną dla firm, które chcą mieć zapewnione profesjonalne usługi z branży IT. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale administracja serwerami może odbywać się zdalnie lub z dojazdem na miejsce do klienta. Wszystko w trosce o to, aby dane oraz kluczowe dla firmy informacje zostały jak najlepiej zabezpieczone.