Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Rozwiązania dla biznesu

Biuro Adiutor

Jeżeli czeka Cię wiele procesów, związanych z założeniem firmy - zgłoś się do naszych specjalistów z Warszawy! Pomagamy przedsiębiorcom przejść przez skomplikowane procedury prawne, tworząc dla nich dokumenty i reprezentując ich w różnych sytuacjach. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z nami otwarcie działalności w stolicy zakończy się dla Ciebie sukcesem.


Szybsza podróż

Interesuje Cię, w jakich miejscach drogi A2 znajdują się punkty poboru opłat? Chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie Cię podróż? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z naszego portalu oraz umieszczonego tam specjalnie kalkulatora. Tutaj zapoznasz się z całą trasą tej najlepszej autostrady w Polsce. To doskonały sposób, aby rozpocząć wyjazd na wakacje - dzięki temu z kraju wyjedziesz szybciej, a potem będziesz mógł wjechać na inną drogę bardzo szybkiego ruchu. Oferujemy też funkcję wirtualnego alkomatu.


Wymień swoje dolary i euro u nas

Na naszej stronie znajdziecie rzetelne i sprawdzone kantory internetowe, gdzie możliwe jest uzyskiwanie potrzebnej Wam gotówki do realizowania zakupu wybranych środków płatności. Znajdziecie u nas korzystne kursy walut z całego świata, takich jak na przykład euro, dolary czy franki. Zapraszamy do kontaktu.


Rynek giełdowy NewConnect

Alternatywny rynek giełdowy - platforma Newconnect umożliwia właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw pozyskiwanie kapitału na finansowanie swoich działań. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Korzystając z platformy Newconnect możesz liczyć na to, że spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji - są one dostępne na naszej stronie internetowej.


Kursy dla zdrowia

Powstała w pierwsze połowie XX wieku w Kalifornii koncepcja PNF zakłada pełną współpracę receptorów ciała, z układem nerwowo- mięśniowym. Technika ta jest swoistą formą rehabilitacji wykorzystywaną zarówno ortopedii, jak i pediatrii, sporcie oraz leczeniu chorób szkieletowych. Jednakże, aby umiejętnie przeprowadzać zabiegi, należy skorzystać z kursu PNF prowadzonego przez wyspecjalizowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką oraz harmonogramem szkoleń oraz do kontaktu.


Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gabrysiak-Pikorska - prawo nieruchomości

Niewiele kancelarii podejmuje się spraw, które wymagają znajomości prawa nieruchomości i prawa budowlanego. Jednak biuro Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o takim charakterze. W ramach realizowanej obsługi adwokat przygotuje pełną dokumentację sprawy, zgłosi odpowiednie wnioski lub odwołania od decyzji (jeżeli to konieczne), bądź wystąpi w imieniu Klienta o niezbędne pozwolenia. Obsługa obejmuje również pełne reprezentowanie Klienta w negocjacjach lub sporach.


i-BRA

Pomagamy naszym Klientom założyć własną działalność gospodarczą oraz prowadzić księgowość firmy. Biuro rachunkowe i-BRA w Szczecinie zajmuje się między innymi ewidencją środków prawnych, trwałych i niematerialnych oraz nakładów finansowych i wynagrodzeń. Weryfikujemy dokumenty przedsiębiorstw, sporządzamy niezbędne deklaracje i reprezentujemy Klientów przed urzędami skarbowymi.


Usługi księgowe

Jesteśmy wrocławskim biurem rachunkowym, które świadczy między innymi z zakresu rozliczania projektów unijnych oraz prowadzenia ewidencji ryczałtowej. Prowadzimy również pełną księgowość przedsiębiorstwa, w tym na przykład przygotowujemy deklaracje VAT oraz reprezentujemy firmę przed Urzędem Skarbowym.


Nasz nowoczesny serwis internetowy przygotowany został przede wszystkim pod kątem potrzeb użytkowników oczekujących wygody oraz bezpieczeństwa. Wymiana walut w kantorze online to jednakże nie tylko funkcje podstawowe, ale także liczne możliwości dodatkowe, jak na przykład Stała Transakcja, przelewy za granicę i wiele innych. nkantor zaprasza!


Jak działają przepisy restrukturyzacji

W celu uniknięcia wszelkich kryzysów w przedsiębiorstwie, zaleca się szybkie reagowanie na wydarzenia w firmie i przeciwdziałanie im. Nasi doradcy przedstawiają, w jaki sposób nowa ustawa prawa restrukturyzacyjnego wspomaga przedsiębiorców. Pokazujemy m.in., jakie są główne cele przepisów oraz jakie są wpływy wierzycieli.


Umowy o roboty budowlane - szkolenia

Jeżeli prowadzisz własne przedsiębiorstwo, to na pewno też jesteś świadomy, że podlegasz wszystkim dyrektywom związanym z zapisami różnych ustaw oraz paragrafów. Dlatego tak ważnym wsparciem jest szkolenie z prawa pracy czy budowlanego, przeprowadzane przez naszych instruktorów i ekspertów. Są oni w stanie wskazać najważniejsze kwestie wynikające z regulacji czasu pełnienia obowiązków służbowych oraz pozostałych spraw organizacyjnych, które mają kluczowy wpływ na efektywność i strategie rozwojowe.