Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Rozwiązania dla biznesu

Biuro Adiutor

Jeżeli czeka Cię wiele procesów, związanych z założeniem firmy - zgłoś się do naszych specjalistów z Warszawy! Pomagamy przedsiębiorcom przejść przez skomplikowane procedury prawne, tworząc dla nich dokumenty i reprezentując ich w różnych sytuacjach. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z nami otwarcie działalności w stolicy zakończy się dla Ciebie sukcesem.


Szybsza podróż

Interesuje Cię, w jakich miejscach drogi A2 znajdują się punkty poboru opłat? Chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie Cię podróż? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z naszego portalu oraz umieszczonego tam specjalnie kalkulatora. Tutaj zapoznasz się z całą trasą tej najlepszej autostrady w Polsce. To doskonały sposób, aby rozpocząć wyjazd na wakacje - dzięki temu z kraju wyjedziesz szybciej, a potem będziesz mógł wjechać na inną drogę bardzo szybkiego ruchu. Oferujemy też funkcję wirtualnego alkomatu.


Wymień swoje dolary i euro u nas

Na naszej stronie znajdziecie rzetelne i sprawdzone kantory internetowe, gdzie możliwe jest uzyskiwanie potrzebnej Wam gotówki do realizowania zakupu wybranych środków płatności. Znajdziecie u nas korzystne kursy walut z całego świata, takich jak na przykład euro, dolary czy franki. Zapraszamy do kontaktu.


Rynek giełdowy NewConnect

Alternatywny rynek giełdowy - platforma Newconnect umożliwia właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw pozyskiwanie kapitału na finansowanie swoich działań. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Korzystając z platformy Newconnect możesz liczyć na to, że spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji - są one dostępne na naszej stronie internetowej.


Kursy dla zdrowia

Powstała w pierwsze połowie XX wieku w Kalifornii koncepcja PNF zakłada pełną współpracę receptorów ciała, z układem nerwowo- mięśniowym. Technika ta jest swoistą formą rehabilitacji wykorzystywaną zarówno ortopedii, jak i pediatrii, sporcie oraz leczeniu chorób szkieletowych. Jednakże, aby umiejętnie przeprowadzać zabiegi, należy skorzystać z kursu PNF prowadzonego przez wyspecjalizowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką oraz harmonogramem szkoleń oraz do kontaktu.


Usługi księgowe

Jesteśmy wrocławskim biurem rachunkowym, które świadczy między innymi z zakresu rozliczania projektów unijnych oraz prowadzenia ewidencji ryczałtowej. Prowadzimy również pełną księgowość przedsiębiorstwa, w tym na przykład przygotowujemy deklaracje VAT oraz reprezentujemy firmę przed Urzędem Skarbowym.


Jak działają przepisy restrukturyzacji

W celu uniknięcia wszelkich kryzysów w przedsiębiorstwie, zaleca się szybkie reagowanie na wydarzenia w firmie i przeciwdziałanie im. Nasi doradcy przedstawiają, w jaki sposób nowa ustawa prawa restrukturyzacyjnego wspomaga przedsiębiorców. Pokazujemy m.in., jakie są główne cele przepisów oraz jakie są wpływy wierzycieli.


Umowy o roboty budowlane - szkolenia

Jeżeli prowadzisz własne przedsiębiorstwo, to na pewno też jesteś świadomy, że podlegasz wszystkim dyrektywom związanym z zapisami różnych ustaw oraz paragrafów. Dlatego tak ważnym wsparciem jest szkolenie z prawa pracy czy budowlanego, przeprowadzane przez naszych instruktorów i ekspertów. Są oni w stanie wskazać najważniejsze kwestie wynikające z regulacji czasu pełnienia obowiązków służbowych oraz pozostałych spraw organizacyjnych, które mają kluczowy wpływ na efektywność i strategie rozwojowe.


Terminale płatnicze dla twojej firmy

Możliwość płacenia kartą jest dużym ułatwieniem dla klientów, nie każdy punkt usługowy daje jednak taką możliwość. Z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach powstał program Polska Bezgotówkowa, który pozwala na zainstalowanie terminali płatniczych w mniejszych firmach i bezpłatne użytkowanie ich przez okres dwunastu miesięcy.


Certyfikacja biznesowa

Nasza działalność usługowa ma na celu odpowiedzenie na zmieniające się oczekiwania na rynku zajmującym się działalnością biznesową. Nasza firma jest w stanie udzielić Wam fachowego doradztwa, przeprowadzić rozwijające szkolenia specjalistyczne, a także zająć się audytem. Co więcej, z naszą pomocą będziecie mogli także uzyskać certyfikat systemu IFS, który jest najnowszą wersją Międzynarodowego Standardu Żywności. Jest on wymagany na niektórych rynkach, w tym m. in. z niemieckich, włoskich i francuskich sieciach handlowych.