Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Rozwiązania dla biznesu

Biuro Adiutor

Jeżeli czeka Cię wiele procesów, związanych z założeniem firmy - zgłoś się do naszych specjalistów z Warszawy! Pomagamy przedsiębiorcom przejść przez skomplikowane procedury prawne, tworząc dla nich dokumenty i reprezentując ich w różnych sytuacjach. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z nami otwarcie działalności w stolicy zakończy się dla Ciebie sukcesem.


Szybsza podróż

Interesuje Cię, w jakich miejscach drogi A2 znajdują się punkty poboru opłat? Chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie Cię podróż? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z naszego portalu oraz umieszczonego tam specjalnie kalkulatora. Tutaj zapoznasz się z całą trasą tej najlepszej autostrady w Polsce. To doskonały sposób, aby rozpocząć wyjazd na wakacje - dzięki temu z kraju wyjedziesz szybciej, a potem będziesz mógł wjechać na inną drogę bardzo szybkiego ruchu. Oferujemy też funkcję wirtualnego alkomatu.


Wymień swoje dolary i euro u nas

Na naszej stronie znajdziecie rzetelne i sprawdzone kantory internetowe, gdzie możliwe jest uzyskiwanie potrzebnej Wam gotówki do realizowania zakupu wybranych środków płatności. Znajdziecie u nas korzystne kursy walut z całego świata, takich jak na przykład euro, dolary czy franki. Zapraszamy do kontaktu.


Rynek giełdowy NewConnect

Alternatywny rynek giełdowy - platforma Newconnect umożliwia właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw pozyskiwanie kapitału na finansowanie swoich działań. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Korzystając z platformy Newconnect możesz liczyć na to, że spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji - są one dostępne na naszej stronie internetowej.


Kursy dla zdrowia

Powstała w pierwsze połowie XX wieku w Kalifornii koncepcja PNF zakłada pełną współpracę receptorów ciała, z układem nerwowo- mięśniowym. Technika ta jest swoistą formą rehabilitacji wykorzystywaną zarówno ortopedii, jak i pediatrii, sporcie oraz leczeniu chorób szkieletowych. Jednakże, aby umiejętnie przeprowadzać zabiegi, należy skorzystać z kursu PNF prowadzonego przez wyspecjalizowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką oraz harmonogramem szkoleń oraz do kontaktu.


Usługi księgowe

Jesteśmy wrocławskim biurem rachunkowym, które świadczy między innymi z zakresu rozliczania projektów unijnych oraz prowadzenia ewidencji ryczałtowej. Prowadzimy również pełną księgowość przedsiębiorstwa, w tym na przykład przygotowujemy deklaracje VAT oraz reprezentujemy firmę przed Urzędem Skarbowym.


Jak działają przepisy restrukturyzacji

W celu uniknięcia wszelkich kryzysów w przedsiębiorstwie, zaleca się szybkie reagowanie na wydarzenia w firmie i przeciwdziałanie im. Nasi doradcy przedstawiają, w jaki sposób nowa ustawa prawa restrukturyzacyjnego wspomaga przedsiębiorców. Pokazujemy m.in., jakie są główne cele przepisów oraz jakie są wpływy wierzycieli.


Terminale płatnicze dla twojej firmy

Możliwość płacenia kartą jest dużym ułatwieniem dla klientów, nie każdy punkt usługowy daje jednak taką możliwość. Z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach powstał program Polska Bezgotówkowa, który pozwala na zainstalowanie terminali płatniczych w mniejszych firmach i bezpłatne użytkowanie ich przez okres dwunastu miesięcy.


Certyfikacja biznesowa

Nasza działalność usługowa ma na celu odpowiedzenie na zmieniające się oczekiwania na rynku zajmującym się działalnością biznesową. Nasza firma jest w stanie udzielić Wam fachowego doradztwa, przeprowadzić rozwijające szkolenia specjalistyczne, a także zająć się audytem. Co więcej, z naszą pomocą będziecie mogli także uzyskać certyfikat systemu IFS, który jest najnowszą wersją Międzynarodowego Standardu Żywności. Jest on wymagany na niektórych rynkach, w tym m. in. z niemieckich, włoskich i francuskich sieciach handlowych.


Darmowy rachunek bankowy

W naszym banku osoby, które nie ukończyły 26 lat lub zapewniają jednorazowy wpływ miesięczny w wysokości 1500 złotych, mogą założyć konto bez opłat. Decydując się na otwarcie rachunku, otrzymasz mobilny dostęp do swoich wydatków, darmowe przelewy internetowe, a także bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą.