Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Rozwiązania dla biznesu

Szybsza podróż

Interesuje Cię, w jakich miejscach drogi A2 znajdują się punkty poboru opłat? Chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie Cię podróż? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z naszego portalu oraz umieszczonego tam specjalnie kalkulatora. Tutaj zapoznasz się z całą trasą tej najlepszej autostrady w Polsce. To doskonały sposób, aby rozpocząć wyjazd na wakacje - dzięki temu z kraju wyjedziesz szybciej, a potem będziesz mógł wjechać na inną drogę bardzo szybkiego ruchu. Oferujemy też funkcję wirtualnego alkomatu.


Rynek giełdowy NewConnect

Alternatywny rynek giełdowy - platforma Newconnect umożliwia właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw pozyskiwanie kapitału na finansowanie swoich działań. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Korzystając z platformy Newconnect możesz liczyć na to, że spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji - są one dostępne na naszej stronie internetowej.


Usługi księgowe

Jesteśmy wrocławskim biurem rachunkowym, które świadczy między innymi z zakresu rozliczania projektów unijnych oraz prowadzenia ewidencji ryczałtowej. Prowadzimy również pełną księgowość przedsiębiorstwa, w tym na przykład przygotowujemy deklaracje VAT oraz reprezentujemy firmę przed Urzędem Skarbowym.


Jak działają przepisy restrukturyzacji

W celu uniknięcia wszelkich kryzysów w przedsiębiorstwie, zaleca się szybkie reagowanie na wydarzenia w firmie i przeciwdziałanie im. Nasi doradcy przedstawiają, w jaki sposób nowa ustawa prawa restrukturyzacyjnego wspomaga przedsiębiorców. Pokazujemy m.in., jakie są główne cele przepisów oraz jakie są wpływy wierzycieli.


Certyfikacja biznesowa

Nasza działalność usługowa ma na celu odpowiedzenie na zmieniające się oczekiwania na rynku zajmującym się działalnością biznesową. Nasza firma jest w stanie udzielić Wam fachowego doradztwa, przeprowadzić rozwijające szkolenia specjalistyczne, a także zająć się audytem. Co więcej, z naszą pomocą będziecie mogli także uzyskać certyfikat systemu IFS, który jest najnowszą wersją Międzynarodowego Standardu Żywności. Jest on wymagany na niektórych rynkach, w tym m. in. z niemieckich, włoskich i francuskich sieciach handlowych.


Darmowy rachunek bankowy

W naszym banku osoby, które nie ukończyły 26 lat lub zapewniają jednorazowy wpływ miesięczny w wysokości 1500 złotych, mogą założyć konto bez opłat. Decydując się na otwarcie rachunku, otrzymasz mobilny dostęp do swoich wydatków, darmowe przelewy internetowe, a także bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą.


Usługi rachunkowe Wrocław

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze, profesjonalne usługi rachunkowe? Wrocław to miasto najlepszych, innowacyjnych rozwiązań, dlatego swoja usługi świadczy tutaj Biuro Exactly. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania dla wszystkich klientów, którym zależy na usługach zaufanej firmy. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego właśnie proponujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług - zapraszamy do kontaktu!


Profesjonalna księgowość

Pomagamy naszym Klientom założyć własną działalność gospodarczą oraz prowadzić księgowość firmy. Biuro rachunkowe 2Business na Bielanach zajmuje się między innymi ewidencją środków prawnych, trwałych i niematerialnych oraz nakładów finansowych i wynagrodzeń. Weryfikujemy dokumenty przedsiębiorstw, sporządzamy niezbędne deklaracje i reprezentujemy Klientów przed urzędami skarbowymi.


papier ksero a4

Jeśli potrzebny jest Państwu tani i wydajny papier ksero zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego wyboru asortymentu, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie zastosowanie znalazły nie tylko w biurach czy firmach, ale także w domach prywatnych ze względu na wysoką jakość, jaką gwarantują.


Pomoc w sprzedaży produktów

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu wszystkich tych, którzy zajmują się prowadzeniem sprzedaży różnego typu usług czy produktów. W naszej ofercie dostępny jest niezwykle prosty w obsłudze program księgowy. Dzięki jego wykorzystaniu możliwe jest szybkie dokonywanie rozliczeń w Waszych firmach. Znajdziecie u nas także funkcjonalne urządzenia i sprzęty, takie jak na przykład czytniki kodów czy aplikatory etykiet. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest szybki przygotowywanie potrzebnych Wam oznakowań.


Drukarnia akcydensowa Prometex

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. druki akcydensowe, takie jak umowy czy formularze. Są to bardzo przydatne akcydensy użytkowe, które przydadzą się w każdym biurze. Polecamy cały asortyment oferowany przez wydawnictwa akcydensowe, które można u nas nabyć w bardzo korzystnych cenach! Więcej informacji o naszych drukach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej drukarni z siedzibą w Katowicach.


Wyzwanie przedsiebiorcy

Szkolenie wyzwanie przedsiębiorcy to wspaniały produkt dla osób chcących zacząć swoją przygodę z zarabianiem online. W kursie znajdują się wskazówki dotyczące sposobów zbierania danych klientów, ich segmentacji, monitorowania zachowań, a także procesu automatyzacji działań marketingowych. Lead management umożliwia przedsiębiorcom skuteczne planowanie i realizację działań sprzedażowych poprzez określenie celów, zdefiniowanie procesów i monitorowanie wyników. Zapraszamy!