Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Napoje, jedzenie, słodycze

Pyszne obiady i smaczne posiłki

Postaw już dziś na domowe, pyszne i zdrowe obiady! Wybierz Wrocław oraz naszą fantastyczną ofertę, realizowaną właśnie w tym mieście. Jesteśmy tu po to, żeby przygotowywać najlepsze posiłki dla każdego klienta. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!


Galicyjska

Można powiedzieć o specjalnej modzie na regionalne restauracje. Kraków to jedno z miast, gdzie nie brakuje takich lokali. Turyści, którzy odwiedzają to miasto, zazwyczaj zostają na nocleg i chętnie korzystają z oferty lokali gastronomicznych. Kraków, jako popularna miejscowość, oferuje wiele różnych restauracji, a w śród nich jedną z najlepszych - Galicyjską. Oferuje ona atrakcyjne ceny, smaczne dania regionalne i europejskie i nie tylko. Warto się wybrać do w to miejsce.


Obiady dla każdego

Jeżeli chcesz cieszyć się pełną przyjemnością z jedzenia, to koniecznie musisz zadbać nie tylko o jego doskonały smak, ale także o to, aby przygotowywanie posiłków nie było dla Ciebie irytującą czynnością, która tylko traci Twój czas i sprawia, że w domu pojawia się mnóstwo bałaganu. Koniecznie sięgnij więc po gotowe produkty Ojami - nasz pomysł na obiad z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Duża różnorodność menu sprawia, że bez względu na gusta każdy z naszych Klientów znajdzie tutaj coś dla siebie.


Berry Good - producent świeżych owoców

Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem produktów, które kiedyś można było spotkać tylko na terenie Ameryki Północnej, a dzisiaj dzięki naszej firmie dostarczany jest on na cztery kontynenty. Hodowla borówki amerykańskiej Berry Good to pewność, że każdy owoc będzie nie tylko świeży, ale i znajdzie się w wygodnym w użyciu opakowaniu. Już w ciągu trzydziestu minut po zerwaniu, owoce zostają schłodzone i przekazane do transportu. Nasze plantacje położone są na glebach lekkich i kwaśnych w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie.


Producent naczyń papierowych

Głównym elementem asortymentu naszej firmy są wytrzymałe opakowania papierowe. Najczęściej obejmują one różnego rodzaju talerze czy tacki, niezwykle popularne na grillach czy imprezach plenerowych. Nasze artykuły wyróżniają się spośród innych przede wszystkim ekologicznymi metodami produkcji. Dzięki temu, kupując nasze tacki, podkładki czy talerze, przyczyniasz się do ochrony środowiska.


Pizzeria z prawdziwie włoskimi smakami

Znajdziesz nas na warszawskim Śródmieściu! Serwowana przez nas pizza to kompozycja świetnych składników i doskonale wyrobionego ciasta. Proponujemy ciekawe połączenia smaków i nie cofamy się przed odważnymi zestawieniami. Z pewnością znajdziesz u nas także znane wszystkim włoskie klasyki. Nie czekaj - przychodź!