Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Napoje, jedzenie, słodycze

Berry Good - producent świeżych owoców

Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem produktów, które kiedyś można było spotkać tylko na terenie Ameryki Północnej, a dzisiaj dzięki naszej firmie dostarczany jest on na cztery kontynenty. Hodowla borówki amerykańskiej Berry Good to pewność, że każdy owoc będzie nie tylko świeży, ale i znajdzie się w wygodnym w użyciu opakowaniu. Już w ciągu trzydziestu minut po zerwaniu, owoce zostają schłodzone i przekazane do transportu. Nasze plantacje położone są na glebach lekkich i kwaśnych w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie.


Nadziewarki do kiełbasy

W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia pozwalające na wyrobienie różnego rodzaju produktów mięsnych. Polecamy między innymi niezawodne nadziewarki wykonane z wysokiej jakości stali, które doskonale nadają się do produkcji kiełbas. Są to urządzenia bardzo wydajne, łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości, na pewno nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających nabywców. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.


Mała czarna dla każdego

W naszym asortymencie przygotowaliśmy wyjątkowe produkty, w których skład wchodzi kawa bezkofeinowa, przeznaczona dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą zażywać tej substancji, ale pragną cieszyć się tym niezwykłym smakiem i aromatem. Przygotowaliśmy wersje mielone, rozpuszczalne oraz kapsułki do ekspresów.