Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Kulturystyka, fitness

Sklep z rowerami

W naszym sklepie znaleźć możesz luksusowe rowery Cube, dzięki którym przekonasz się, jak wspaniała może być jazda na jednośladzie. Tym, co wyróżnia je spośród innych, jest niesamowita precyzja wykonania. Dzięki temu nasze rowery to pojazdy niezawodne i doskonale spełniające swoje zadanie. Pełna oferta naszego sklepu dostępna na stronie internetowej.


Dive Factory 24 - sprzęt nurkowy

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do domów oraz mieszkań naszych Klientów bezpieczne i trwałe narzędzia wraz z akcesoriami do zwiedzania świata podwodnego. Dive Factory 24 w swoim bogatym asortymencie posiada sprzęt nurkowy, w tym skafandry, automaty oddechowe, głębokościomierze, manometry oraz systemy grzewcze.


Wyrusz na przygodę i złów swoją rybę

Przeżyj prawdziwą morską przygodę i już teraz skorzystaj z oferty naszej firmy. Naszym Klientom oferujemy wyprawy wędkarskie. Ponadto organizujemy również wycieczki kilkudniowe podczas których zabieramy naszych Klientów na same najlepsze łowiska. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz skorzystania z oferty.


Jednoślady elektryczne

Jeżeli podczas uprawiania sportu chcesz cieszyć się aktywnością, a nie przejmować ponadludzkim wysiłkiem dla organizmu, to świetnym rozwiązaniem będą dla Ciebie rowery elektryczne oferowane przez GEOBIKE Sp. z o.o. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno jednoślady miejskie, jak również szosowe i trekkingowe, dzięki czemu z łatwością dopasujecie sprzęt do swojego sposobu jazdy. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas modele jest nie tylko świetny system wspomagania, ale także lekka rama i nowoczesny design.