Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Kulturystyka, fitness

Profesjonalne i amatorskie artykuły dla rowerzystów

Asortyment naszego sklepu z Wrocławia stanowi wszystko, co potrzebne dla Twoich dwóch kółek. W ofercie znajdziesz nie tylko rowery, części oraz akcesoria do nich, ale również artykuły dla rowerzystów, zarówno amatorskie, jak również profesjonalne. Są to produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Zapraszamy!


Kolorowe kulki

Każde dziecko lubi "kąpać się" w wielobarwnych kulkach. Chowanie się przed innymi dziećmi, straszenie ich lub też lądowanie w stosie kolorów po zjeździe ze zjeżdżalni to wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych! Dzięki nam, zakupisz piłki do basenu, które pozwolą Ci na zapewnienie zabawy całej grupie maluchów!


Lekki rower trekkingowy damski

W pogodne i ciepłe dni warto udać się na wycieczkę rowerową. Idealny do tego będzie lekki rower trekkingowy damski, który pozwoli na cieszenie się jazdą i podziwianie widoków bez dużego wysiłku. Sprawdź naszą bogatą ofertę od czołowych producentów takich jak Kross, KTM czy Giant. Serdecznie zapraszamy do zakupów!


Sklep dla bikerów

Możesz bez jakichkolwiek obaw sięgnąć po dowolny model dostępny w asortymencie naszego sklepu rowerowego w Krakowie i mieć pewność, że stanie się on źródłem niekończącej się przyjemności. W ofercie umiesciliśmy zarówno propozycje cenionych producentów z obecnego katalogu, jak i minionych sezonów. Sprawdź i wybierz!


Zajęcia z piłki nożnej

Profesjonalne zajęcia sportowe dla najmłodszych, prowadzone przez doświadczonych trenerów. Zapisz malucha na treningi piłkarskie dla dzieci w Narodowej Akademii Futbolu! Różnorodne, zawsze ciekawe ćwiczenia - nie tylko fizyczne - sprawią, że każdy chłopiec i każda dziewczynka z chęcią będą przychodzić na boisko! Gramy cały rok, więc zarówno latem jak i zimą nikt się nie będzie nudził, a jednocześnie podniesie swoją odporność i nauczy się współpracy oraz pozna nowych kolegów i koleżanki. Zapisy trwają - nie zwlekaj!