Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Hobby, zainteresowania

Zapierające dech w piersiach loty spadochronowe ze Sky Camp

Jeżeli szukasz rozrywki i ekstremalnych wrażeń w Wielkopolsce nie mogłeś trafić lepiej. W Sky Camp od lat organizujemy skok ze spadochronu w okolicach Poznania i w nadmorskiej Jastarni. Piękne widoki i zapierająca dech w piersiach prędkość podczas swobodnego spadania gwarantują, że tą podniebną przygodę zapamiętasz na całe życie. Cała podróż zaczyna się od krótkiego przygotowania przez doświadczonego instruktora, następnie lotu niewielkim samolotem na wysokość około 4000 metrów. Ostatnim etapem jest skok w tandemie zakończony bezpiecznym lądowaniem.


Escape room

Szukasz pomysłu na kreatywne spędzanie czasu ze znajomymi, ale znacie już wszystkie kluby i kawiarnie w okolicy i chcecie czegoś więcej? Nic łatwiejszego - odwiedźcie nasz pokój zagadek w Katowicach! Gwarantujemy, że atrakcje sprawią, że będzie to absolutnie niezapomniany czas, który będziecie chcieli powtórzyć!


Skok ze spadochronem z instruktorem wielkopolska

Marzą ci się ekstremalne przygody? Oferowany przez nas skok ze spadochronem z nagrywaniem bez wątpienia podniesienie poziom adrenaliny i przyśpieszy bicie serca, gwarantując jednocześnie niezapomniane przeżycia, które będziesz mógł wspominać do końca życia. Metoda tandemu zapewnia bezpieczeństwo w trakcie całej aktywności.