Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Hobby, zainteresowania

Zapierające dech w piersiach loty spadochronowe ze Sky Camp

Jeżeli szukasz rozrywki i ekstremalnych wrażeń w Wielkopolsce nie mogłeś trafić lepiej. W Sky Camp od lat organizujemy skok ze spadochronu w okolicach Poznania i w nadmorskiej Jastarni. Piękne widoki i zapierająca dech w piersiach prędkość podczas swobodnego spadania gwarantują, że tą podniebną przygodę zapamiętasz na całe życie. Cała podróż zaczyna się od krótkiego przygotowania przez doświadczonego instruktora, następnie lotu niewielkim samolotem na wysokość około 4000 metrów. Ostatnim etapem jest skok w tandemie zakończony bezpiecznym lądowaniem.


Skok ze spadochronem z instruktorem wielkopolska

Marzą ci się ekstremalne przygody? Oferowany przez nas skok ze spadochronem z nagrywaniem bez wątpienia podniesienie poziom adrenaliny i przyśpieszy bicie serca, gwarantując jednocześnie niezapomniane przeżycia, które będziesz mógł wspominać do końca życia. Metoda tandemu zapewnia bezpieczeństwo w trakcie całej aktywności.


Sklep militarny

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i zwróć uwagę na artykuły dostępne w ofercie. Sklep militarny serdecznie zaprasza wszystkie osoby związane ze służbami wojskowymi, amatorów survivalu lub też paintballa. U nas zamówić można solidne i dobrze znoszące bliski kontakt z naturą obuwie, nieprzemakalną odzież, kamizelki taktyczne, a także wiele innych. W szczególności polecamy piły ręczne, zestawy do rozpalania ognia, kompasy, zegarki i busole, a także wiele innych pozycji. Zapraszamy do zakupów.


Akcesoria dla zwierząt domowych

Jeśli planujecie Państwo zakup zwierzątka domowego i was wybór padł na gryzonia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. W ofercie znajdziecie między innymi karmy, zabawki, akcesoria, a także klatki dla królików, świnek morskich, chomików i innych, dostępne w atrakcyjnych cenach.