Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Biura adwokackie

http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Na stronie komornika Michała Popiela znajdują się wszelkie informacje na temat nawiązania współpracy związanej z odzyskiwaniem należności. Na stronie znajdują się również dane na temat aktualnie prowadzonych, a także odbytych licytacji komorniczych. Wiemy, że dzięki tak kompleksowym usługom, nasza oferta jest idealna właśnie dla Państwa.


Opieka nad sprawami sądowymi

Prowadząc wiele spraw mamy świadomość tego, jak indywidualnej opieki oraz zaangażowania one wymagają. Kancelaria Adwokacka z biurem w Toruniu pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno w postępowaniach karnych, jak i sprawach cywilnych, administracyjnych lub gospodarczych. Prawnicy udzielą porady lub też podejmą się ich całkowitego prowadzenia.


Wsparcie radców prawnych dla przedsiębiorców i osób prywatnych

Prowadzimy w Gliwicach kancelarię radców prawnych, gdzie po pomoc mogą zgłosić się klienci indywidualny oraz firmy. Przygotowujemy dla nich porady prawne, ale także możemy sporządzić opinie, przygotować odpowiednią dokumentację oraz reprezentować naszych Klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi.


Zajmujemy się rozwodami - Radca Prawny Anna Grzegorska

Jako prawnicy doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozwód niesie za sobą wiele komplikacji i potencjalnych sporów między małżonkami. Radca Anna Grzegorska podejmuje się reprezentowania Klientów przed sądem w sprawach o unieważnienie małżeństwa, przyznanie alimentów czy ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa. Oprócz tego w naszej Kancelarii we Wrocławiu pomagamy w ustaleniu zadowalających strony stosunków między rodzicami a dzieckiem - m.in. uregulowaniu kontaktów, widzeń czy ograniczenie lub pozbawienie władzy.