Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Biura adwokackie

http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Na stronie komornika Michała Popiela znajdują się wszelkie informacje na temat nawiązania współpracy związanej z odzyskiwaniem należności. Na stronie znajdują się również dane na temat aktualnie prowadzonych, a także odbytych licytacji komorniczych. Wiemy, że dzięki tak kompleksowym usługom, nasza oferta jest idealna właśnie dla Państwa.


Profesjonalna ochrona w Warszawie

Profesjonalna, doświadczona, działająca w branży od wielu lat Agencja Ochrony "Uniwersum" zajmuje się zabezpieczaniem imprez masowych oraz obiektów mieszkalnych, przemysłowych, komercyjnych, biurowych czy naukowych. Uzupełnieniem naszych usług jest projektowanie oraz montaż zabezpieczeń technicznych, takich jak monitoring czy systemy kontroli dostępu.


Rozprawy rozwodowe, o alimenty i podział majątku

Konflikty w małżeństwie często kończą się sprawami o rozwód, podział majątku, opiekę nad dziećmi czy alimenty. W takich sytuacjach świadczy pomoc zatrudniony w naszej konińskiej kancelarii adwokat. Prawo rodzinne stanowi jedną z gałęzi, w ramach której udzielamy wsparcia klientom w formie doradztwa oraz reprezentacji sądowej.


Doradztwo i prowadzenie spraw

Świadczymy pomoc klientom biznesowym. Nasza warszawska kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu gałęzi, jaką stanowi prawo budowlane. Udzielamy doradztwa w zakresie kwestii związanych z procesem inwestowania, negocjujemy postanowienia kontraktów czy zaskarżamy decyzje organów nadzorczych.


Kancelaria Ryszarda Ruśkowskiego

Działając w ramach uprawnień osoby zaufania publicznego, notariusz Ryszard Ruśkowski zajmuje się między innymi spisywaniem protokołów spółek, sporządzaniem aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczaniem oświadczeń oraz przechowywaniem papierów wartościowych, pieniędzy i dokumentów. Serdecznie zapraszamy.