Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Biura adwokackie

http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Na stronie komornika Michała Popiela znajdują się wszelkie informacje na temat nawiązania współpracy związanej z odzyskiwaniem należności. Na stronie znajdują się również dane na temat aktualnie prowadzonych, a także odbytych licytacji komorniczych. Wiemy, że dzięki tak kompleksowym usługom, nasza oferta jest idealna właśnie dla Państwa.


Pozbywamy się śmieci komunalnych i budowlanych

Zadbamy o zgodny z zasadami ekologii transport śmieci na terenie Poznania. W firmie SKIP Żwawiak organizujemy wywóz odpadów lekkich oraz wielkogabarytowych. Można nam zlecić przewiezienie do miejsca utylizacji styropianu, papy, gipsu i innych resztek budowlanych. Posiadamy pojemniki, które zapełniają się w łatwy sposób, bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.


Kancelaria Adwokacka Przemysław Karoń

Przemysław Karoń - adwokat z Częstochowy, pomoże Państwu w rozwiązaniu spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa karnego, prawa handlowego, spadkowego i rodzinnego, nieruchomości, prawa własności przemysłowej oraz wielu innych obszarów, w ramach których się specjalizuje.


Barbara Kaszyńska

Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna zajmuje się zarówno obsługą klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jako adwokat zajmuję się doradztwem z zakresu wielu dziedzin prawa, sporządzaniem wzorów dokumentów, w tym umów cywilnoprawnych, przygotowywaniem pism procesowych, a także reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych bądź przed innymi instytucjami państwowymi. Współpracujący ze mną zespół zajmuje się również realizacją roszczeń funkcjonariuszy RP. Moje biuro mieści się w Gdyni.


Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska

Agnieszka Tobolewska to radca prawny. Bydgoszcz jest miastem, w którym pełni swoje obowiązki. Zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojej kancelarii, w której odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, wysłucha i postara znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie dotyczące kwestii prawnych i formalnych. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu zdobywanym przez lata adwokat Tobolewska stanowi doskonałą pomoc dla każdej osoby, która szuka profesjonalnej asysty i rady. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.


Opieka nad sprawami sądowymi

Prowadząc wiele spraw mamy świadomość tego, jak indywidualnej opieki oraz zaangażowania one wymagają. Kancelaria Adwokacka z biurem w Toruniu pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno w postępowaniach karnych, jak i sprawach cywilnych, administracyjnych lub gospodarczych. Prawnicy udzielą porady lub też podejmą się ich całkowitego prowadzenia.