Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Artykuły dziecięce

Odciągacze laktacyjne

Nieumiejętność ssania przez noworodka lub kilkugodzinna nieobecność mamy w domu sprawia, że ta nie zawsze może nakarmić malucha mlekiem prosto z piersi. W takich wypadkach doskonale sprawdzają się laktatory ręczne. Oferujemy poręczne urządzenia w niewielkich rozmiarach z możliwością dostosowania siły ssania. Odciągacze są proste w czyszczeniu. Utrzymanie ich w higienicznym stanie nie jest trudne - są więc bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.


Chcesz kupić swojemu dziecku solidne i tanie zabawki? Sklep internetowy Zabawkiija, to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Tylko u nas możesz znaleźć tak szeroką gamę wyjątkowych zabawek i akcesoriów dla dzieci, które nie tylko zapewnią świetną zabawę Twojemu dziecku, ale również nauczą go odpowiednich postaw i zachowań. W naszym asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne, które podbiły polski rynek. Zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i skorzystania z niej!


Akcesoria dla mamy

W życiu kobiety nie ma nic piękniejszego niż ciąża, a następnie posiadanie małego dziecka. Dbając o to, by kobiety czuły się komfortowo, oferujemy im ubrania dla mam. Nasz sklep internetowy posiada szeroką ofertę produktów z tego zakresu, między innymi biustonosze przystosowane do karmienia, jak i specjalne figi ciążowe.


Sprzedaż wielofunkcyjnych wózków dziecięcych

Jeśli, jako młody rodzic, cenisz wygodę i praktyczne rozwiązania, to oferowany przez nasz sklep wózek Bebetto Holland 3w1 będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Może służyć zarówno jako gondola, gdy dziecko jest małe, spacerówka, gdy Twoja pociecha trochę podrośnie, a dodatkowo spełni też rolę nosidełka.


Eventy dla dzieci

Festiwale, festyny, spektakle, przedstawienia dla najmłodszych i inne wydarzenia kulturalne - to wszystko znajdziesz w naszej bazie. Wyszukiwarka pomoże Ci odnaleźć ciekawe atrakcje dla dzieci w Polsce, dzięki którym w ciekawy i kreatywny sposób spędzisz czas ze swoją pociechą zapewniając jej wyjątkową rozrywkę. Dobra zabawa dla małych i dużych! Polecamy!


Kreatywna zabawa z ulubionymi bohaterami Twojego dziecka

Czy Twoje dziecko uwielbia Gwiezdne Wojny? A może woli przygody księżniczek z Disneya, lub najbardziej lubi Minecrafta? Nasz sklep z klockami Lego ma coś specjalnie dla niego! W naszej szerokiej ofercie znajdziecie zestawy z najróżniejszych, popularnych wśród dzieci serii, rozwijające wyobraźnię i zachęcające do kreatywnego wymyślania własnych historii, a także trenowania umiejętności technicznych.