Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Artykuły dziecięce

Odciągacze laktacyjne

Nieumiejętność ssania przez noworodka lub kilkugodzinna nieobecność mamy w domu sprawia, że ta nie zawsze może nakarmić malucha mlekiem prosto z piersi. W takich wypadkach doskonale sprawdzają się laktatory ręczne. Oferujemy poręczne urządzenia w niewielkich rozmiarach z możliwością dostosowania siły ssania. Odciągacze są proste w czyszczeniu. Utrzymanie ich w higienicznym stanie nie jest trudne - są więc bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.


Chcesz kupić swojemu dziecku solidne i tanie zabawki? Sklep internetowy Zabawkiija, to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Tylko u nas możesz znaleźć tak szeroką gamę wyjątkowych zabawek i akcesoriów dla dzieci, które nie tylko zapewnią świetną zabawę Twojemu dziecku, ale również nauczą go odpowiednich postaw i zachowań. W naszym asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne, które podbiły polski rynek. Zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i skorzystania z niej!


Eventy dla dzieci

Festiwale, festyny, spektakle, przedstawienia dla najmłodszych i inne wydarzenia kulturalne - to wszystko znajdziesz w naszej bazie. Wyszukiwarka pomoże Ci odnaleźć ciekawe atrakcje dla dzieci w Polsce, dzięki którym w ciekawy i kreatywny sposób spędzisz czas ze swoją pociechą zapewniając jej wyjątkową rozrywkę. Dobra zabawa dla małych i dużych! Polecamy!


Sukienki dla kobiet w ciąży - sklep internetowy

Interesują cię sukienki ciążowe? Sklep online e-mama.pl zaprasza wszystkie mamy na zakupy. W szerokim asortymencie czekają na Ciebie wyjątkowa odzież ciążowa, która sprawi, że każda przyszła mama poczuje się komfortowo. Zapraszamy po zestawy ubrań ciążowych – sklep internetowy e-mama.pl to gwarancja najwyższej jakości!