Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Akcesoria i gabinety medyczne

Potencjał współczesnej protetyki

Gabinet stomatologiczny Agnieszki Sicińskiej w Warszawie zajmuje się protetyką i implantologią zębów. Uzupełnianie braków po usuniętych zębach jest ważne nie tylko ze względów estetycznych. Takie braki mogą powodować szybsze zużywanie się pozostałych zębów oraz być przyczyną niewłaściwej pracy układu trawiennego.


Centrum stomatologii

Dolegliwości bólowe w obrębie jamy ustnej mogą powodować nie tylko dyskomfort w ciągu wykonywania codziennych obowiązków, ale też przenosić się na inne organy i powodować stany zapalne (np. uszu, węzłów chłonnych). Dlatego też dentysta z Centrum Stomatologii Perfect Dent w Bielsko - Białej przyjmuje na konsultację również w trybie nagłym. Zajmuje się między innymi chirurgią, w tym ekstrakcją zębów mlecznych, stałych i zatrzymanych, wykonuje leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także piaskowanie i lakowanie.


Klinika zajmująca się łysieniem

Wiele osób martwi się utratą włosów. W naszej klinice staramy się dobrać odpowiednie środki i przeprowadzić leczenie łysienia. Każda z odmian choroby ma jakąś przyczynę. Powodem mogą być geny, hormony, choroby, antybiotyki, stres, brak odpowiednich minerałów, substancji odżywczych, witamin czy łupież.


Naturalne owoce suszone - Natural Expert

Latem uwielbiamy zajadać się świeżymi owocami, kupionymi na bazarze lub zerwanymi prosto z drzewa. Jednak kiedy przychodzi zima nasze pole wyboru jest mocno ograniczone. Suszone owoce to alternatywa, która dostępna jest cały rok. Zajrzyj do sklepu Natural Expert i wybierz smaczne i zdrowe przekąski z naszej oferty!


Leczenie próchnicy

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi dentystyczne mające na celu podjęcie próby usunięcia skutków próchnicy. Stomatologia zachowawcza jest przez z nas prowadzona z użyciem rentgena, a w określonych przypadkach przy pomocy tomografii wolumetrycznej. Nasze gabinety znajdują się w Warszawie, niedaleko lotniska Chopina.


Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie w Suwałkach świadczą wsparcie osobom chorym w zakresie m.in. alergologii, kardiologii i endokrynologii. Prywatne Centrum Medyczne świadczy pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W tygodniu placówka jest otwarta w godzinach 8:00-18:00, co pozwala na umówienie wizyty po szkole czy pracy.


Hipnoza - pomoc w walce ze strachem

Okazuje się, że hipnoterapia może być skuteczną technika leczenia różnych schorzeń na podłożu psychologicznym. Terapia fobii czy pomoc w wyjściu z uzależnień - to i jeszcze więcej jest możliwe w chwili, kiedy zagłębiasz się w swoją podświadomość. Hipnoza niegdyś kojarzyła się głównie z magią, obecnie jest coraz częściej obserwowana z punktu widzenia nauk psychologicznych.


Chemia do czyszczenia

Jedną z najbardziej popularnych marek oferujących na rynku wszelkiego rodzaju chemię jest Pramol. Wśród proponowanych produktów przez tę firmę znajdują się m.in. odświeżacze powietrza, skoncentrowane płyny do mycia powierzchni wodoodpornych, a także gum odpornych na działanie alkaliów, kwasów i substancji mikroporowatych.


Akcesoria dla dzieci

Asortyment naszego sklepu tworzy doskonałej jakości sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci. Oferujemy bezpieczne i wygodne w użytkowaniu pufy piankowe. Dostępne są w wesołych kolorach: żółtym, białym, niebieskim i czerwonym. Wspomagają prace nad koordynacją ruchową najmłodszych, a przy okazji stanowią doskonały pomysł na zabawę.


Willa Kalina

Znając potrzeby osób w podeszłym wieku, postanowiliśmy stworzyć dla nich miejsce, w którym seniorzy będą czuli się tak dobrze, jak we własnym domu. W województwie mazowieckim, nieopodal lasu, w sąsiedztwie ogrodu pełnego kolorowych kwiatów, znajduje się prywatny dom spokojnej starości. Osoby, które zostają mieszkańcami tego urokliwego ośrodka, mogą przez cały czas cieszyć się ciszą, spokojem, pięknem przyrody, a także towarzystwem przyjaznych współmieszkańców. Naszym podopiecznym gwarantujemy całodobową opiekę i pomoc w codziennych czynnościach.


Leczenie uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień prowadzi zajęcia dla osób zmagających się z problemem nadużywania alkoholu, substancji psychoaktywnych i uprawianiem hazardu. Stosujemy techniki konwencjonalne i alternatywne. Joga w terapii uzależnień może pomóc w wyciszeniu się, ukojeniu nerwów, dążeniu do jedności ciała i umysłu.


Pomoc w leczeniu bruksizmu

Bruksizm może powodować ból głowy i karku, zaburzenia słuchu i równowagi czy przerost i bolesność mięśni żwaczowych oraz skroniowych. Możemy Państwu zaproponować leczenie zgrzytania zębami, między innymi poprzez szynoterapię lub regenerację włókien mięśniowych. Nasze gabinety znajdują się w Warszawie.


Dieta redukcyjna w Warszawie - dietetyk kliniczny

Celem działalności LaCalorie w Warszawie jest przeprowadzanie klientów przez proces zmiany nawyków żywieniowych, redukcji lub utrzymywania wagi. Planowanie posiłków, które dostarczą nam niezbędnych wartości odżywczych w odpowiednich proporcjach nie jest łatwe, dlatego warto, aby układaniem menu zajął się wykwalifikowany dietetyk kliniczny. Odchudzanie to nie jedyny cel prawidłowego odżywiania - staram się, aby dobrany przeze mnie plan żywieniowy poprawiał jakość życia moich klientów oraz uczył ich zdrowej relacji z jedzeniem.


Wkładki na ostrogi piętowe

Cierpisz na bóle stóp spowodowane przewlekłymi schorzeniami? Polecamy profesjonale wkładki na ostrogi piętowe. Regularnie używane pomagają odbudować tkankę mięśniową i likwidować przyczynę choroby, czyli stan zapalny powięzi podeszwowej. Przynoszą ulgę w dolegliwościach i przyspieszają działanie leczenia farmakologicznego. Nasze produkty możesz zakupić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!


Protekt - sprzęt ratunkowy

Podczas trudnych wypadków bardzo często najciężej ranni muszą być przenoszeni do karetki na noszach ratunkowych. W związku z tym, że nosze mają zapewnić wygodny i bezpieczny transport, powinny być one wykonane bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe nosze ratunkowe, spełniające wszystkie powyższe oczekiwania. Nie zawiodą Państwa one Państwa w żadnej sytuacji! Zachęcamy do przyjrzenia się również inny produktom BHP znajdującym się w naszej ofercie.


Bydgoski psychiatra

Pomoc psychiatry jest niezbędna nie tylko w przypadku widocznych i bardzo odczuwalnych zaburzeń, ale jest pomocą także podczas walczenia z nałogami oraz problemami z jakością i regularnością odżywiania. nasi specjaliści z Bydgoszczy są przygotowani na udzielanie pomocy w różnym aspekcie. Dysponując ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą umieją rozpoznawać i dostrzegać przyczyny poszczególnych zaburzeń. Działają szybko, precyzyjnie i skutecznie - dzięki temu pacjenci mogą korzystać z bardzo skutecznych technik funkcjonowania.


Pękające pięty

Schorzenia stóp i problemy w obrębie stawu skokowo-goleniowego to sytuacje wymagające konsultacji z podologiem. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi na pękające pięty we Wrocławiu i wiele innych: rekonstrukcję płytki paznokciowej, pedicure, usuwanie odcisków, nagniotków i brodawek. Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na zabiegi lub konsultacje!


Przemysłowe systemy myjące

Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty w ramach przemysłowych systemów myjących! Nasza stacja mycia CIP to gwarancja skrupulatnej, profesjonalnej obsługi i doskonałych wyników. Zaufaj nam i odczuj różnicę! Skorzystaj z profesjonalnego mycia w trybie CIP (Clean-In-Place), które charakteryzuje się dużą wydajnością oraz oszczędnością czasu i kosztów. Doskonale wiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości i higieny w procesach produkcyjnych, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Dietetyk online

Wyleczenie się z otyłości, anemii, cukrzycy i innych chorób nie jest łatwe, ale z odpowiednią dietą zdecydowanie możliwe do zrealizowania. Proponujemy państwu nasz dietetyk online pomoże dopasować Wam odpowiednie programy żywieniowe i zmienić nieprzychylne dla zdrowia nawyki. Podchodzimy całkowicie indywidualnie do każdego z państwa, zapewniając ustalenie odpowiedniej diety po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu odnośnie spożywanych potraw i codziennych nawyków żywieniowych.


Terapia nowotworu urologicznego nowoczesnymi technikami

Odkryj przyszłość medycyny z 'Leczenie raka prostaty metodą hifu'! Ta nietradycyjna, ale innowacyjna metoda daje nową nadzieję na eliminację komórek rakowych bez inwazyjnej chirurgii. To minimalnie inwazyjne podejście wykorzystuje wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe do precyzyjnego niszczenia komórek nowotworowych. Wybierając nasze usługi, zyskujesz skuteczność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Korzystając z najnowszych technologii i doskonałych lekarzy, poprawiamy jakość życia naszych pacjentów. Nie czekaj, dołącz do rewolucji w leczeniu raka prostaty. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Sprawdź ofertę już teraz! Inwestuj w swoją przyszłość z nami. Nasza oferta to krok ku lepszemu jutro!


Ekstrakcja zębów

Oto zabieg stomatologiczny polegający na ekstrakcji zębów mądrości. Te zęby są ostatnimi, które pojawiają się w jamie ustnej, zazwyczaj między 17 a 25 rokiem życia. Usuwanie ósemek jest konieczne z powodu braku miejsca w łuku zębowym, co może prowadzić do ich zatrzymania (nieprawidłowego wyrośnięcia) lub przekrzywienia. Takie położenie zębów może powodować ból, infekcje i problemy z sąsiednimi zębami. Oferujemy usługę ekstrakcji zębów mądrości w naszym gabinecie w Białymstoku.