Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Agroturystyka, hotele, pensjonaty

Bagażniki do pojazdów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie bagażniki dachowe, jakie dostosowane są do różnych typów samochodów. Znajdziecie u nas rozwiązania, pozwalające na szybkie i łatwe przewożenie nart, desek czy innych wielkogabarytowych przedmiotów. Gwarantujemy Wam atrakcyjne ceny.


Wypożyczanie jachtów

Jeśli jesteś zainteresowany odwiedzaniem nowych miejsc i przeżywanie niezapomnianych przygód, z pewnością zainteresuje Cię nasz czarter. Mazury to miejsce gdzie proponujemy niesamowite przeżycia związane z naszymi jachtami. Dzięki nam będziesz miał możliwość nie tylko odpocząć w ciszy i spokoju, ale także poznać niepowtarzalne i piękne miejsca nad Mazurskimi jeziorami. Wejdź na http://www.naczarter.pl/ i sprawdź szczegóły naszej szerokiej, doskonałej oferty. Z nami pobyt nad jeziorem będzie niezapomniany.


Najlepsze noclegi w Tey Hostel

Szukasz najlepszej dla siebie opcji zakwaterowania? Zależy Ci na tym, aby z jednej strony zapewnić sobie doskonałe warunki do wypoczynku, z drugiej z kolei nie musieć przebywać w urządzonych zawsze w dokładnie tym samym stylu pomieszczeniach? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okażą się dla Ciebie noclegi w Poznaniu w Tey Hostel. Mamy do zaoferowania bardzo wygodne, urządzone w oryginalnym stylu wnętrza, które z całą pewnością pozwolą każdemu z Was wypocząć dokładnie tak, jak lubi. Z kolei świetne lokalizacja pozwala cieszyć się korzystaniem z miejskich atrakcji o każdej porze.


Komfortowe noclegi

Niezależnie od tego, czy poszukujesz noclegu z powodów biznesowych czy może raczej planujesz zasłużony urlop - nasz hotel zlokalizowany w Charzykowach niedaleko Chojnic zaprasza! Na miejscu na gości czeka luksusowa restauracja oraz sala bankietowa, w której można z powodzeniem zorganizować zarówno piękne wesele, jak i imprezy firmowe czy okolicznościowe.


W Elblągu czeka na Państwa wiele atrakcji. Podczas pobytu u nas zachęcamy do skorzystania z aquaparku, który posiada wiele atrakcji wodnych oraz SPA. Jedyny taki aquapark znajduje się właśnie w Hotelu Młyn w Elblągu. Cały pobyt w naszym mieście postaramy się uzupełnić wszelkiego rodzajami rozrywkami. Zapraszamy!


Hotel SPA Mikołajki

Hotel Mikołajki to prawdziwa perła Mazurskiej infrastruktury turystycznej. Planowane otwarci obiektu ma miejsce na jesieni 2013 roku. Hotel i Spa, przystań jachtowa oraz wiele interesujących atrakcji zostały stworzone z myślą o wielbicielach luksusowego odpoczynku. Gwarantujemy ofertę wypoczynkową na najwyższym standardzie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy Państwu niezwykłe położenie, komfortowe warunki oraz niezwykłe wspomnienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Restauracje w Giżycku to wspaniałe smaki rodem nie tylko z regionu, czy też Polski, ale także Europy. Hotel Masovia zaprasza do swojej eleganckiej restauracji w Giżycku, w której doskonały smak ma idealną dla niego oprawę. Każdy smakosz znajdzie w naszym menu doskonały przysmak dla siebie, a nasi kucharze perfekcyjnie go przygotują.