Nowe podejście do biznesu

MłodzieżFilantropia

Agroturystyka, hotele, pensjonaty

Hotel Sofia - idealne miejsce na urlop

Celem prowadzonej przez nas działalności jest zapewnienie każdemu z naszych Gości dostępu do najlepszej oferty turystycznej. Hotel Sofia w centrum Wrocławia ma do zaoferowania komfortowe noclegi w świetnie wyposażonych pokojach, a także umożliwia relaks w SPA oraz skosztowanie wspaniałych dań w naszej restauracji.


Bagażniki do pojazdów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie bagażniki dachowe, jakie dostosowane są do różnych typów samochodów. Znajdziecie u nas rozwiązania, pozwalające na szybkie i łatwe przewożenie nart, desek czy innych wielkogabarytowych przedmiotów. Gwarantujemy Wam atrakcyjne ceny.


Wypożyczanie jachtów

Jeśli jesteś zainteresowany odwiedzaniem nowych miejsc i przeżywanie niezapomnianych przygód, z pewnością zainteresuje Cię nasz czarter. Mazury to miejsce gdzie proponujemy niesamowite przeżycia związane z naszymi jachtami. Dzięki nam będziesz miał możliwość nie tylko odpocząć w ciszy i spokoju, ale także poznać niepowtarzalne i piękne miejsca nad Mazurskimi jeziorami. Wejdź na http://www.naczarter.pl/ i sprawdź szczegóły naszej szerokiej, doskonałej oferty. Z nami pobyt nad jeziorem będzie niezapomniany.


Najlepsze noclegi w Tey Hostel

Szukasz najlepszej dla siebie opcji zakwaterowania? Zależy Ci na tym, aby z jednej strony zapewnić sobie doskonałe warunki do wypoczynku, z drugiej z kolei nie musieć przebywać w urządzonych zawsze w dokładnie tym samym stylu pomieszczeniach? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okażą się dla Ciebie noclegi w Poznaniu w Tey Hostel. Mamy do zaoferowania bardzo wygodne, urządzone w oryginalnym stylu wnętrza, które z całą pewnością pozwolą każdemu z Was wypocząć dokładnie tak, jak lubi. Z kolei świetne lokalizacja pozwala cieszyć się korzystaniem z miejskich atrakcji o każdej porze.


Wielu przedsiębiorców zapomina, że sukces działalności zależy od efektywności pracowników, a ta powiązana jest z ich zaangażowaniem. Dobrym rozwiązaniem są tu wyjazdy motywacyjne dla firm, które dodają pracownikom energii, pozwalają im odpocząć i lepiej się poznać. Organizowane przez nas wyprawy to gwarancja dobrej, odświeżającej spojrzenie na pracę zabawy.


Komfortowe noclegi

Niezależnie od tego, czy poszukujesz noclegu z powodów biznesowych czy może raczej planujesz zasłużony urlop - nasz hotel zlokalizowany w Charzykowach niedaleko Chojnic zaprasza! Na miejscu na gości czeka luksusowa restauracja oraz sala bankietowa, w której można z powodzeniem zorganizować zarówno piękne wesele, jak i imprezy firmowe czy okolicznościowe.